Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz wszystko działało ostatnio :facepalm: Spalił mi się port w laptopie kupiłem router i to nie najtańszy tylko "polecany" i kurczę nie śmiga mi najważniejsza rzecz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Ale wiesz wszystko działało ostatnio :facepalm: Spalił mi się port w laptopie kupiłem router i to nie najtańszy tylko "polecany" i kurczę nie śmiga mi najważniejsza rzecz :facepalm:

m3rvin Ci to ogarnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

router nima zabardzo co blokować bo to jest standartowa aplikacja i on działa na portach jakby Ci to powiedzieć -> standartowo otwartych w wszystkich routerach .

tak jak Tomek napisał win 7 i musi hulać sieciówke spaloną wyłacz w BIOS jak się da lub w menedżerze urządzeń

jak sądzisz że ktoś się włamał Ci na konto zmień hasło czym prendzej

jeżeli dalej to sam zobacz ustawienia w skypie

ale mi się zdaje że wina będzie Vista (zapora sieciowa/ blokowanie aplikacji /portów) tu bym przyczyny szukał - nawet że zapore wyłączyłeś

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Panowie miał ktoś do czynienia z kunami? bo mi w 3dni 6kur zgineło i to w biały dzień :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem, byl u mnie ale zadna kura nie zginela

:polew::polew::polew::polew::polew:

To chyba nie był głodny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Panowie miał ktoś do czynienia z kunami? bo mi w 3dni 6kur zgineło i to w biały dzień :kwasny:

też się z nim widziałem jakieś 1.5 tygodnia temu i też wszystko na swoim miejscu zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz k.... poważnie gadam ...przecież zauważył bym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz k.... poważnie gadam ...przecież zauważył bym :decayed:

Ty za dużo pijesz i potem wszystkiego nie widzisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powiedz jaki teren to zadzwonię do rodziny to nie będą Ci kury ginąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powiedz jaki teren to zadzwonię do rodziny to nie będą Ci kury ginąć :grin:

W Zabełkowie mieszkam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na TVN Turbo mówili, że kuny odstrasza najtańsza kostka toaletowa, taka która najbardziej ordynarnie pachnie, a raczej wali. Tyczyło się to gryzienia kabli w aucie, nie wiem czy się sprawdzi w kurniku :wink: . Ponoć też można powiesić jakiś woreczek z sierścią psa. Nigdy nie testowałem, ale ponoć skuteczne. Sąsiadka miała dwa razy pogryzione kable pod maską w Oplu, po powieszeniu woreczka z sierścią psa ma spokój. Wiem, że kurnik to nie Opel (choć............. :decayed:) możesz spróbować.

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

danielom

haha przelaczylem na serie soft i w ogole to nie jedzie
:decayed:

Jak to przełączyłeś? Masz przełącznik którym możesz zmieniać ory soft na modyfikowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

kopę lat :tongue:

sorki że tak bezczelnie ale pilnie mi zależy na sprzedaży:facepalm: :

UWAGA! Bardzo pilna sprawa.. Kupiłem w ubiegłym tygodniu nowy narożnik w kolorze szarym (cena katalog 4299pln)

wziąłem go przez grouppona i wyszedł mnie dokładnie 3000pln

Chcę go odsprzedać bo zmieniła się koncepcja tj nie pasuje mi do szaro-niebieskich ścian (dosłownie i nie ma tu żadnej ściemy!!!!)

Chcę po prostu ten sam tylko w czarnej skórze :rolleyes: a oni nie przewidują zwrotów - mogą mi dać rabat na nowy.. ew Pani powiedziała że poszuka chętnego ale nie wie ile to potrwa..

Faktura gwarancja 2lata i wszystko jak za nowy!!!

MEUBLES.COM.PL - sklep intenetowy z wyjątkowymi meblami. Meble tapicerowane, meble skórzane. Narożniki, zestawy wypoczynkowe. :: Narożnik MUSCAT Tkanina -

kolor vila11

Cena do dużej negocjacji - dostawa w okolicy pod dom w cenie - wniesienie we własnym zakresie! Dostawa do 100km w dobrych pieniądzach do dogadania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak by co mam jedną turbinę AVF w zapasie w bardzo dobrym stanie. Chciałem zostawić dla siebie w razie czego, ale jednak będę wymieniał na BRD bo to dalej nie jedzie :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...