Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj po spocie jadę sobie i patrzę a tu ktoś popitala zdrowo, więc za nim :decayed: . Okazało się, że to jakaś B5 AJM Quattro na klubowych ramkach, którego wyprzedziłem. Dojazd do świateł, jest czerwone i czekamy na zielone i zaczyna się ściganko. Wyprzedziłem go i dość trochę zostawiłem z tyłu. Później zatrzymaliśmy się i pogadałem z gościem. Pytam co tam ma pobrojone i jaki silnik, mówi że AJM+FIMC+turbo AWX i czip w Dynosofcie na 164KM i 350Nm. Zdziwiło mnie to, że wziąłem go z miejsca bo to w końcu Quattro :naughty: . Waga pewnie podobna, trochę KM i Nm zżera mu :naughty:Q więc 1:0 dla AVF :decayed: . Gość mówił, że jak butowałem przed nim to z wydechu mi się świeciło, leciały iskry :shock3: . Ciekawe czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużą dawkę Ci ustawił i paliwo całe się nie spala tylko w wydechu dopiero :whistling: Ale brawo jednak AVF daje radę, a Ty mówisz że nie jedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po spocie jadę sobie i patrzę a tu ktoś popitala zdrowo, więc za nim :decayed: . Okazało się, że to jakaś B5 AJM Quattro na klubowych ramkach, którego wyprzedziłem. Dojazd do świateł, jest czerwone i czekamy na zielone i zaczyna się ściganko. Wyprzedziłem go i dość trochę zostawiłem z tyłu. Później zatrzymaliśmy się i pogadałem z gościem. Pytam co tam ma pobrojone i jaki silnik, mówi że AJM+FIMC+turbo AWX i czip w Dynosofcie na 164KM i 350Nm. Zdziwiło mnie to, że wziąłem go z miejsca bo to w końcu Quattro :naughty: . Waga pewnie podobna, trochę KM i Nm zżera mu :naughty:Q więc 1:0 dla AVF :decayed: . Gość mówił, że jak butowałem przed nim to z wydechu mi się świeciło, leciały iskry :shock3: . Ciekawe czemu?

Kto by pomyślał że z Pretora taki wariat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek moje auto stało obok Twojego, później siedziałem w aucie Artura więc mi się udzieliło :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa sprzeglo mi sie rozpada ;/ nie ma ktoś z AWX/AVF na handel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa sprzeglo mi sie rozpada ;/ nie ma ktoś z AWX/AVF na handel?

Za mocny program :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bzdura, juz dawno sie konczylo, teraz tylko przyspieszylo. nie slizga tylko sie tlucze, mysle ze docisk nie wytrzymal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bzdura, juz dawno sie konczylo, teraz tylko przyspieszylo. nie slizga tylko sie tlucze, mysle ze docisk nie wytrzymal.

Ah ta eksploatacja, zużywa się jak klocki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie trzeba było czekać na taką riposte :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Czy ma ktoś galletto albo mpps - potrzebuje kopie swojego softu z a4 przegrać na płytkę. Jest taki szpec w naszej okolicy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś galletto albo mpps - potrzebuje kopie swojego softu z a4 przegrać na płytkę. Jest taki szpec w naszej okolicy? :wink:

m3rvin... chyba coś takiego miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bzdura, juz dawno sie konczylo, teraz tylko przyspieszylo. nie slizga tylko sie tlucze, mysle ze docisk nie wytrzymal.

Ah ta eksploatacja, zużywa się jak klocki :decayed:

taa ale mnie to bedzie kosztowac 500zl a nie kilka tysiecy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bzdura, juz dawno sie konczylo, teraz tylko przyspieszylo. nie slizga tylko sie tlucze, mysle ze docisk nie wytrzymal.

Ah ta eksploatacja, zużywa się jak klocki :decayed:

taa ale mnie to bedzie kosztowac 500zl a nie kilka tysiecy :D

Naprawa sterownika 600zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy. Jak wszystko mi pójdzie wg planu to i ja zawitam w sierpniu na spocik i m.in. stanę na światłach z Piotrkiem i Sławkiem żeby wypróbować starego poczciwego Golfa Mk4 TDI ;)

Tylko się proszę nie śmiać, że jest skancerowany zewnętrznie (tu rdza, tam rdza, odpryski i wgniecenia) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

a bzdura, juz dawno sie konczylo, teraz tylko przyspieszylo. nie slizga tylko sie tlucze, mysle ze docisk nie wytrzymal.

Ah ta eksploatacja, zużywa się jak klocki :decayed:

taa ale mnie to bedzie kosztowac 500zl a nie kilka tysiecy :D

Naprawa sterownika 600zł :D

U mnie nie padł sterownik skrzynia jak się okazało jest ok. Winna całego zamieszania była podkładka pod dwumas o grubości 2mm co wysuneło dwumas na zewnątrz czyli głębiej schował się w obudowie skrzyni i tarł o ścianę obudowy. Bo jak sie okazało dwumas na pierwszy montaż jest cieńszy od części zamiennej i ASO wywala podkładkę jak wymienia dwumas. Inżynierowie z Ingolstadt rozwalają mnie na łopatki ze swoimi pomysłami czasami :facepalm:

Skrzynia i tak jedzie do Wrześni na przegląd skoro i tak juz jest wyjęta niechaj kolega Bart-s zobaczy co tam w trawie piszczy ale według jego wypowiedzi logi mam wzorcowe :decayed: także tylko pełna wymiana oleju czyszczenie filtrów i będzie śmigać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy. Jak wszystko mi pójdzie wg planu to i ja zawitam w sierpniu na spocik i m.in. stanę na światłach z Piotrkiem i Sławkiem żeby wypróbować starego poczciwego Golfa Mk4 TDI ;)

Tylko się proszę nie śmiać, że jest skancerowany zewnętrznie (tu rdza, tam rdza, odpryski i wgniecenia) :)

Pierwszy tydzień sierpnia będę nad morzem , ale zgadamy się .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...