Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Sławek, Tomek nie ma problemu, przy okazji zobaczycie czy mam mocny batory :decayed: .

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

A i jeszcze jedno, Tomek (Sztomel) co masz pobrojone w aucie? Przyznaj się :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Na chwilę obecną jeszcze nic ale już mam skompletowane podzespoły i w przyszłym tygodniu będą montowane do samochodu. Z powodu wyjazdu na urlop, dopiero po powrocie czyli w 2 połowie sierpnia będzie zakładany kompletny dolot wraz z dużym FMIC'em a dopiero potem strojenie softu pod te graty. Mam tylko ciężki orzech do zgryzienia bo z usług Aligatora nie chcę korzystać - jakoś blado wychodzą te jego softy. Jeszcze spędza mi sen z powiek dylemat czy kupować i zakładać wtryskiwacze 230 II generacji 7 otworowe czy jeszcze wydajniejsze RACE 520 ale myślę, że tę kwestię dogadam z tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wczoraj po spocie jadę sobie i patrzę a tu ktoś popitala zdrowo, więc za nim :decayed: . Okazało się, że to jakaś B5 AJM Quattro na klubowych ramkach, którego wyprzedziłem. Dojazd do świateł, jest czerwone i czekamy na zielone i zaczyna się ściganko. Wyprzedziłem go i dość trochę zostawiłem z tyłu. Później zatrzymaliśmy się i pogadałem z gościem. Pytam co tam ma pobrojone i jaki silnik, mówi że AJM+FIMC+turbo AWX i czip w Dynosofcie na 164KM i 350Nm. Zdziwiło mnie to, że wziąłem go z miejsca bo to w końcu Quattro :naughty: . Waga pewnie podobna, trochę KM i Nm zżera mu :naughty:Q więc 1:0 dla AVF :decayed: . Gość mówił, że jak butowałem przed nim to z wydechu mi się świeciło, leciały iskry :shock3: . Ciekawe czemu?

Kto by pomyślał że z Pretora taki wariat :kox:

:kox:

trochę czasu upłynęło ale przekonał się ,że to wcale nie ma takie złe :decayed:

k**wa sprzeglo mi sie rozpada ;/ nie ma ktoś z AWX/AVF na handel?

Za mocny program :decayed:

:decayed:

a bzdura, juz dawno sie konczylo, teraz tylko przyspieszylo. nie slizga tylko sie tlucze, mysle ze docisk nie wytrzymal.

Ah ta eksploatacja, zużywa się jak klocki :decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Na chwilę obecną jeszcze nic ale już mam skompletowane podzespoły i w przyszłym tygodniu będą montowane do samochodu. Z powodu wyjazdu na urlop, dopiero po powrocie czyli w 2 połowie sierpnia będzie zakładany kompletny dolot wraz z dużym FMIC'em a dopiero potem strojenie softu pod te graty. Mam tylko ciężki orzech do zgryzienia bo z usług Aligatora nie chcę korzystać - jakoś blado wychodzą te jego softy. Jeszcze spędza mi sen z powiek dylemat czy kupować i zakładać wtryskiwacze 230 II generacji 7 otworowe czy jeszcze wydajniejsze RACE 520 ale myślę, że tę kwestię dogadam z tunerem.

COMPsport w Bielsku jest chwalony prze ludków z Bielska(napisz do siemiana albo POPO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał jeszcze raz robić program to na Śląsku jechał bym do kompotów, a w ogóle to żałuję że nie jechałem tak jak miałem w planach do Warszawy do mistrza Rogala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał jeszcze raz robić program to na Śląsku jechał bym do kompotów, a w ogóle to żałuję że nie jechałem tak jak miałem w planach do Warszawy do mistrza Rogala.

ja tam robiłem program i korektę po przeróbkach u Aligatora i złego słowa na niego nie dam powiedzieć, motorownia chodzi jak lalunia jak trzeba to przyśpiesza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdzie bo nie bardzo zrozumiałem :wink: . U Rogala czy Compsport?

czyli u Aligatora w Katowicach i nie narzekam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uzbieram jaki grosik to też może ożywił bym mojego hebla trochę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po prostu wywalę tylną kanapę ...., posprzątam bagażnik już :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uzbieram jaki grosik to też może ożywił bym mojego hebla trochę :whistling:

polecam bo warto :banan:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

albo po prostu wywalę tylną kanapę ...., posprzątam bagażnik już :kox:

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diman Ty się nie dziw....w piątek rano miałem jakieś 100kg gratów....zwrotnice,tarcze ,kompletne zawieszenie(sprężyny ,amory,wahacze) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Gdzieś czytałem, że każde 100kg dodatkowo w aucie to 10 kuni mniej :wink: .

curna to trza schudnąć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...