Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Biedna podrapana Audiczka Avant ale...


Sidd

Rekomendowane odpowiedzi

...to tylko kwestia czasu zeby z brzydkiego kaczątka stała sie łabędziem ;) Przedmiot mutacji: A4 B6 1,9 TDI AWX Avant 2002 rok

http://picasaweb.google.pl/stanislaw.wozniak/AudiA4

Co trzeba zrobić?

Zdjęcia nie oddaja wszystkiego(na szczescie, bo byc może trafi sie jakis komentarz typu bardzo łądna ;) ) Na pewno do wymiany tylna klapa i zderzak. To na sam poczatek. Potem likwidacja wiekszych rys i wgnieceń. Niby sa to pierdoły ale na mojej audiczce tylko przedni zderzak i prawy przedni błotnik jest bez wad. Reszta nosi slady otarcia czy wgniecenia(nawet dach). Niby kosmetyka ale denerwuje...bardzo. Po swietach dodam zdjecia ze środka. Na szczescie tu jest wszystko ok. Drobne pierdoły typu oswietlenie zapalniczki. Teraz to czego na zdjeciach nie widac. Otórz przyjechałem od hitlerowców moja niunią wczoraj rano i wczoraj po południu przestały mi działać głośniki z tyłu i szumnie nazywany przez Audi subwoofer. Przez cała drogę próbowałem sobie myć tylną szybke ale strumien cieczy był całkiem wątły. Szybko, ale nie zbyt szybko udało mi sie ustalic ze pękł przewód doprowadzający płyn do sprysków na tylną szybę. Pękł akurat nad tym amplifierem co jest w avancie w bagazniku po prawej stronie. 90% psikanego płynu lało sie na to urzadenie...a lełem przez 1000 kilometrów i system audio szlak trafił;( Na razie jestem na etapie suszenia...moze pomoże...

Mam navi plus i nie czytała mi mapki niemiec. Muszę zdobyć jakaś inna (najlepiej Polski) i sprwdzic czy to wina tej płytki niemieckiej(dość ostro porysowana) czy laser jest do czyszczenia.

Tu ukłon w kierunku forumowiczów. Czy navi plus czyta Audio CD? Bo mój czyta ze zmieniarki ze schowka ale z wejscia nad ekranem juz nie.

Modyfikacje w przyszłosci:

Czujniki parkowania

Wyciereczki te takie areodynamiczne

Xenony(najprowdopodobniej HID - gdzies na forum znalazłem takie w temperaturze 4300K, chyba wiecie o które mi chodzi)

Relingi (chyba chrom)

Chromowane lusterka

Felgi 17"(to na sam koniec bo musiałem kupic opony bo na tych co stała to strach było parkowac a co dopiero jechac 1000km.No i musze sie z tymi 15" rok przemeczyc)

Moze gleba ale to odległa przyszość...wszystko zalezy od finansów

Wszelkie sugestie i porady mile widziane :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna będzię jak "d*pę" zrobisz :th: Dokładki w kolor i progi też :th: daj sobie spokoj z reilngami i lusterkami - kup alu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidd nie przesadzaj - jak przeczytalem twoj opis to myslalem ze ruina na ch...a :decayed:, ale jak pozniej ogladalem zdjecia to wcale nie jest tak zle, kilka pier**l do roboty ale pewnie musial byc na nia jakis dobry "rabacik" :gwizdanie: ja na twoim miejscu najpierw bym blacharke doprowadzil do porzadku- i odrazu dokladki w kolor, a pozniej jakies ladne fele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabacik był i to spory:) Poza tymi pierdołami to autko wypasik. Od sasiada mojego znajomego takze wiem ze autko jest pewne. Blacharka na 100% bedzie robiona. Umówiłem sie juz na po świetach. Potem olej i filtry, drobne pierdoły typu podswietlenie zapalniczki i ogrzewanie tylnych bocznych szyb i spryskiwacz, fele i bedzie gites. Na początku byłem troche zawiedziony(głównie z powodu wgnieceń) ale teraz im dłuzej na nią patrze tym bardziej mi sie podoba :)

Kolejny powód do banana na mojej twarzy:) Zamieniałem opony i po zdjeciu kół oczom moim ukazały sie nacinane tarcze hamulcowe. Telefon do poprzedniego własciciela i juz wiem ze klocuszku tez są jakieś lepsiejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie pocałowana :P ale będą z niej ludzie :P

Navi plus nie czyta CD :(

a jak chcesz płytke to wal na PW cos sie wymysli :P zaradzimy poszukamy i znajdziemy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Boberek. Już sobie poradziłem z navi. Płyta niemiecka była zwalona i jej nie czytało. "Zaradziłem";) już sobie i mam płytke z Polska i wszystko działa tylko...niby jest to teleatlas 2008 a autostrady A2 nie ma( przynajmniej wjazdu na nia w Strykowie) Bardzo słabe jest pokrycie Polski tak mi sie widzi po kilku minutach uzytkowania. Chyba ze ma ktoś lepsiejsza to sie chetnie skusze

Autko juz u lakiernika. Klapa tylna juz jest prosta zamontowana:) Teraz czas na dach i maske bo reszty to nawet nie widac bez dokładnego przygladania sie na umytym aucie(ale wiecie jak to jest jak sie kupiło nowe autko, kazda nawet najdrobniejsza skaza kłuje w oczy :) )

Aha i przy okazji malowania dokładeczki w kolorze będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz kupował fele to tylko 18" jeżdzi sie super i duzo ladniej wygląda niż 17" które do tego auta są za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byłeś kiedyś w Łodzi. Mieście w którym poruszam sie autem codzienie i to nie mało. Drogi są po prostu fatalne. Szkoda mi opon i felg bo zawieszenie ucierpi sporo i licze sie z tym. Nie chce dokładac jeszcze co sezon do prostowania felg i nowych opon. Moze w przyszłosci sie jak cos sie zmieni na ulicach to beda 18"

P.S Byłem wczoraj u lakiernika zeby zobaczyc jak ida sprawy. Jest juz przygotowana do pryskania. Podkład pod lakier był czarny mat. Jejku jak fajnie wyglądała w tym czarnym macie. Jakbym miał kaske to bym ja całą w czarnym macie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...