Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta tylko teoretyzuje,ale zeby spalic paliwo potrzebne jest powietrze czy w benzynie czy w dieslu,a prubowales wyjac z seryjnego cooler ciekawe czy wtedy tez nie bedzie roznicy.koniec OT.

Opublikowano

bedzie roznica,ale tutaj chodzi o to, ze kolega mysli, ze jak zrobi fmic, to poczuje przyrost mocy, ktory zaspokoi go na jakis czas.

Opublikowano

bedzie roznica,ale tutaj chodzi o to, ze kolega mysli, ze jak zrobi fmic, to poczuje przyrost mocy, ktory zaspokoi go na jakis czas.

otóż to :wink4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 01:29_________________________________________________

Ta tylko teoretyzuje,ale zeby spalic paliwo potrzebne jest powietrze czy w benzynie czy w dieslu,a prubowales wyjac z seryjnego cooler ciekawe czy wtedy tez nie bedzie roznicy.koniec OT.

nie o to chodzi, tylko o przyrost którego nie bedzie po założeniu FMIC<- to tylko chłodzenie, pierwsza przejazzdżka bedzie taka sama jak na seryjnym coolerze :wink4: chce poczuć moc ingereuje w pompowtryski
Opublikowano

Skoro FMIC nic nie da to faktycznie chyba będzie trzeba pomyśleć nad pompkami :naughty: tylko co żona na to :wallbash:

Opublikowano
Skoro FMIC nic nie da to faktycznie chyba będzie trzeba pomyśleć nad pompkami naughty tylko co żona na to wallbash

ale to co ty chcesz zrobic 200KM na SMIC?

Opublikowano

Skoro FMIC nic nie da to faktycznie chyba będzie trzeba pomyśleć nad pompkami :naughty: tylko co żona na to :wallbash:

jak chcesz wiecej to ingerujesz w paliwko ale FMIC też sie przyda by to auto jezdziło w wakacje jak jezdzić powinno :wink4:

Opublikowano

Wiesz o tym, ze przeplywka psuje się stopniowo i w podobny sposób spada moc twojego samochodu?

Sprawdz ja.

Opublikowano

Wiesz o tym, ze przeplywka psuje się stopniowo i w podobny sposób spada moc twojego samochodu?

Sprawdz ja.

czytaj caly temat :wallbash: byl na hamowni i jest jak bylo...
Opublikowano

MAGIC87 chciał bym do 200-210KM i do 440NM bo już teraz mam problemy ze startem na lekko mokrym.

Opublikowano

MAGIC87 chciał bym do 200-210KM i do 440NM bo już teraz mam problemy ze startem na lekko mokrym.

ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam :gwizdanie:
Opublikowano
ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam gwizdanie

dziwne... po lekkim desczczu moze ladnie klei? moze tak u was inna struktura asfaltu jest :hi:

Opublikowano

Przy takowych pogodach jak ostatnio to na 225/45 przy 160PS 350NM też nie mam trakcji na 1 i polowie 2 biegu.

Opublikowano

Rezajcie Q to sie wam problemy z trakcja skoncza :gwizdanie:

Swoja droga ja tez mam uczucie jakby auto bylo slabsze ale dzisiaj jakby sie wscieklo jechalo jak dawniej.

Opublikowano
ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam gwizdanie

dziwne... po lekkim desczczu moze ladnie klei? moze tak u was inna struktura asfaltu jest :hi:

taaa struktura na pewno ale opony...ale chyba nikt o mądrych zmysłach nie pałuje od zera swojej fury na 2 i 3 biegu problemów nie mam :cool1:
Opublikowano

Przy takowych pogodach jak ostatnio to na 225/45 przy 160PS 350NM też nie mam trakcji na 1 i polowie 2 biegu.

Jak wy koledzy jezdzicie ze macie problemy z trakcja , ja tam jakos ich nie mam :naughty::tongue4:

Opublikowano

Pewnie na to wpływa więcej faktów. Na letnich nie ma problemu ale na zimowych jest. jak jest sucho to oczywiście nie ma problemu i na zimowych ale jak trochę popada.

Opublikowano

Najlepszym rozwiazaniem jest :quattro: w z B6 jestescie szczesciarzami bo mozecie sobie wyrezac Q a ma w B5 w osce musimy walczyc z trakcja :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.