Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o wycene


Rekomendowane odpowiedzi

home_www_s0_zmniejszacz_pl_100_0521_zmniejszacz_pl_346128.jpg

home_www_s0_zmniejszacz_pl_100_0522_zmniejszacz_pl_300186.jpg

home_www_s0_zmniejszacz_pl_100_0523_zmniejszacz_pl_197990.jpg

home_www_s0_zmniejszacz_pl_100_0524_zmniejszacz_pl_873796.jpg

home_www_s0_zmniejszacz_pl_100_0525_zmniejszacz_pl_491275.jpg

Rzeczoznawca uznał wszyskie wahacze, zaczepy od lampy urwane, felga 18cali borbet,opona przecięta. Poduszki nie wyskoczyły, ale air bag się świeci, dowód rej. zabrany przez policje, uznał też zderzak do wymiany. Nie mam jeszcze listu od nich, ale na konto przyszlo dzisiaj 4777,80zł (łącznie z 10 dniami zwłoki). Jak porównam to do 1900zł, ktore znajomy dostal (wprawdzie ze swojego AC) za uszkodzenie tylnego zderzaka w Scenicu, to te moje 4800 w zaokrągleniu wydaje mi się troche skromne:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze sie odwoluj te kasa co ci proponuja jest smieszna,czy to jest z oc sprawcy?ostatnio troche czytalem i dodatkowo nalezy ci sie kasa za utrate wartosci auta,no i wszystkie czesci ori,pozatym wg mnie opony chyba tez powinny byc wymienione 2 szt.Znajdz jakiegos niezaleznego rzeczoznawce i niech on ci to wszystko wyceni tak jak powinno byc a potem pisz odwolanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi my ostatnio też mieliśmy "przygodę" i ubezpieczalnia oddała trochę ponad 1000zl co też było śmieszne, zwróciliśmy kasę, oddaliśmy samochód do Konara, tam naprawili wystawili swoją wycenę i to poszło do ubezpieczalni. Nawet nie kwiknęli tylko zapłacili wszystko jak należy. Nie ma się co bawić w "Zenka w garażu" tylko do ASO pchać samochód. Jakby co obsługiwał nas gość co się zwał Krzysztof Cyranowicz (kierownik Blacharni-Lakierni) bardzo rzeczowy gość. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co obsługiwał nas gość co się zwał Krzysztof Cyranowicz

bardzo porządny facet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co obsługiwał nas gość co się zwał Krzysztof Cyranowicz

bardzo porządny facet :good:

dokładnie, gość tak ale pracownicy średni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekam, u mnie nic nie spierdzielili.. poza tym, że ukradli mi śrubokręt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ASO to nie pojade, pokłóciłam się z panem który przyjmuje auta do serwisu :gwizdanie:Jestem ciekawa na ile wycenilby to niezalezny rzeczoznawca, bo może to tylko moje wrażenie że 4800 to mało, wiec nie wiem czy oplaca mi sie wydawac teraz na wycene 650zl. Zobczymy jeszcze jak list przyjdzie, co oni tam policzyli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze malo .... po pierwsze zobacz czy nie masz napisane ze amortyzacja części ... bo jako ze auto używane to ci dają 50 % bo niby na nowe nie zasługujesz. Mi Honde wycenili a podobne uszkodzenia blotnik wgniot uchwyt od lampy pękł lekko maska obrysowana no i zderzak... wycenili na 1,500 tys ;] odwołałem sie i dostalem 3200 ;]

I wazne chcialem nowe czesci a nie ze blotnik do naprawy czyli szpachla... lampa do naprawy czyli spawanie itp chcialem nowe bo bylo nie ruszone ...

Jedyny mankament tej akcji to taki ze zamiast 30 dni na kase.... przedluzyli maxymalnie do 90 dni ;] Koles ktory mi ta szkoda sie zajmowal ani razu niemoglem sie znim skontaktować.. dzwoniac do sekretariatu kazdy mnie olewal wkoncu gdzies zadzownilem do prezesow i na drugi dzien kasa byla ;)

Wiec mozna i trzeba bo to zajeb... oszusci te ubezpieczalnie.. ale trzeba sie przygotowac na walke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztorysowo ok. 8000zł, jeśli uprzednio elementy nie podlegały naprawie i są oryginalne.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...