Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cacu89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ten sam problem ze sprezarka.mianowicie zerwane sprzegielko. gdzie w krakowie mozna to fachowo i niedrogo zrobic? radzicie regenerowac sprezaarke jak cos czy kupic uzywke??
  2. ahmmm...no to dzieki za pomoc z tym odblokowaniem.................... :/
  3. witam. czy jest ktos z Krakowa badz okolic kto moglby rozkodaowac fisa?? :/ zalozylem jakis czas temu ale nie mam sie do kogo zwrocic z prosba o rozkodowanie. bede bardzo wdzieczny
  4. ladne :> ale cena tez ladna.... :gwizdanie:
  5. no ale rozgrzany płyn chlodniczy krazy w bloku silnika wiec olej po zapaleniu autka rowniez szybciej sie nagrzeje?
  6. gratulacje. super autko tez bym sie chciał tak pobawic z moja b6 ale funduszy nie mam na takie przyjemnosci.... ale dobrze ze chociaz mozna popatrzec...
  7. mega... tylko powiedz ile cie wyniosły dokładki i przerobki
  8. a mozna wiedziec ile cie kosztował zestaw??
  9. a skad pewnosc ze to fis?? a nie jakiś czujnik.. np plynu chlodniczego?? tylko odrazu w fisie grzebac...
  10. no i jestes 400 do przodu... a pomysl ze elektryk zrobiłby to zasmo za taka kase
  11. a nie czujnik połozenia wału? a mnie sie załaczał wiatrak od klimy po zapaleniu auta i problem był banalny...czujnik temperatury plynu chlodniczego ....
  12. super sprawa. no i odrazu mozna w piz*e i na gaz po zapaleniu autka
  13. poskapisli ci troszke... wg mnie to cie bedzie kosztowało duuuuzo wicej niz dostałas....
  14. witam nie trzeba sciagac tunelu. . . u mnie w b6 wystarczy wyjać popielniczke i tam jest tylko jedna śruba która trzyma cały podlokietnik... trzeba jeszcze tylko pamietać zeby odpiać kabelek od podswietlania podlokietnika zeby go nie urwać przy wuciąganiu. pozdro
  15. u mnie jest to samo zatrzask się zlamal jak u kolegi. . pozniez plastikkowy zawias i teraz sie zastanawiam nad kupnem samego dekielka bo już wiem jak się go montuje. jakby ktoś miał dojscie do orgilalnych to niech pisze. . . podlokietniki w audi są strasznie badziewne :/ klapka nie trzyma wogole boków i bez tego zatrzasku sie kiwa na boki. .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.