-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
ten sam problem ze sprezarka.mianowicie zerwane sprzegielko. gdzie w krakowie mozna to fachowo i niedrogo zrobic? radzicie regenerowac sprezaarke jak cos czy kupic uzywke??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ahmmm...no to dzieki za pomoc z tym odblokowaniem.................... :/
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
witam. czy jest ktos z Krakowa badz okolic kto moglby rozkodaowac fisa?? :/ zalozylem jakis czas temu ale nie mam sie do kogo zwrocic z prosba o rozkodowanie. bede bardzo wdzieczny
-
[ALL B7] Co myślicie o takich felgach do A4 B7?
ladne :> ale cena tez ladna.... :gwizdanie:
-
[ALL] WEBASTO - ogrzewanie postojowe sterowane GSM.
no ale rozgrzany płyn chlodniczy krazy w bloku silnika wiec olej po zapaleniu autka rowniez szybciej sie nagrzeje?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
gratulacje. super autko tez bym sie chciał tak pobawic z moja b6 ale funduszy nie mam na takie przyjemnosci.... ale dobrze ze chociaz mozna popatrzec...
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
mega... tylko powiedz ile cie wyniosły dokładki i przerobki
-
[ALL B7] A4 BOSE AVANT Czy łatwo przemienić ze zwykłego ?
a mozna wiedziec ile cie kosztował zestaw??
-
[ALL B5] Wskaźniki temp. wody i ładowania akumulatora
a skad pewnosc ze to fis?? a nie jakiś czujnik.. np plynu chlodniczego?? tylko odrazu w fisie grzebac...
-
[B6 AYM] masakra bo rozładowniu akumulatora - rozwiązanie bezpiecznik nr15
no i jestes 400 do przodu... a pomysl ze elektryk zrobiłby to zasmo za taka kase
-
[ALL B6] Wiatrak kręci się cały czas :(
a nie czujnik połozenia wału? a mnie sie załaczał wiatrak od klimy po zapaleniu auta i problem był banalny...czujnik temperatury plynu chlodniczego ....
-
[ALL] WEBASTO - ogrzewanie postojowe sterowane GSM.
super sprawa. no i odrazu mozna w piz*e i na gaz po zapaleniu autka
-
Prośba o wycene
poskapisli ci troszke... wg mnie to cie bedzie kosztowało duuuuzo wicej niz dostałas....
-
[ALL B5] Jak szybko zdemontować podłokietnik?
witam nie trzeba sciagac tunelu. . . u mnie w b6 wystarczy wyjać popielniczke i tam jest tylko jedna śruba która trzyma cały podlokietnik... trzeba jeszcze tylko pamietać zeby odpiać kabelek od podswietlania podlokietnika zeby go nie urwać przy wuciąganiu. pozdro
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
u mnie jest to samo zatrzask się zlamal jak u kolegi. . pozniez plastikkowy zawias i teraz sie zastanawiam nad kupnem samego dekielka bo już wiem jak się go montuje. jakby ktoś miał dojscie do orgilalnych to niech pisze. . . podlokietniki w audi są strasznie badziewne :/ klapka nie trzyma wogole boków i bez tego zatrzasku sie kiwa na boki. .
cacu89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta