Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

mi pękł przy samym zawiasie , przeciolem go do konca i połączyłem wsadzajac w środek kawałek rurki

To miales prosta sprawe, u mnie chyba trzeba rozbebeszyc pol samochodu, zeby to zrobic. Musze sie za to zabrac, zaliczylem juz 1 albo 2 podejscia i poddawalem sie... No coz do 3 razy sztuka :evil:

Narazie jezdze bez sprysku tylnej szyby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pękł przy samym zawiasie , przeciolem go do konca i połączyłem wsadzajac w środek kawałek rurki

To miales prosta sprawe, u mnie chyba trzeba rozbebeszyc pol samochodu, zeby to zrobic. Musze sie za to zabrac, zaliczylem juz 1 albo 2 podejscia i poddawalem sie... No coz do 3 razy sztuka :evil:

Narazie jezdze bez sprysku tylnej szyby :kox:

Witam i jak za 3 razem poszło, przeszukiwałem własnie awarie tylnego spryskiwacza bo i u mnie nie psika ;(. I jak widze robota pewnie do wiosny poczeka bo w takich warunkach sie niewiele zrobi.

Czyli w peierwszej kolejności mam zdjąć tapicerke klapy ?, żeby zdiagnozować w miarę sprawnie awarię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A leje ci sie po podsufitce albo tapicerce? Jesli nie to moze masz tylko dysze zatkane co sie czesto zdarza. Wtedy tylko igiełka i do boju :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A leje ci sie po podsufitce albo tapicerce? Jesli nie to moze masz tylko dysze zatkane co sie czesto zdarza. Wtedy tylko igiełka i do boju :cool1:

Lania ...... nie zauważyłem więc igiełka może pomoże = oby dzięki , odpiszę czy pomogło ;), a może jakieś zdjęcie gdzie one sa bo nie przyglądałem się jak leciało a teraz nie mam pojęcia gdzie ich szukać z przodu wiem a tyl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gdzie szukac dysze?

Dysze sa na ramieniu tylnej wycieraczki. Takie 2 rureczki. wpakuj tam igle delikatnie i przetkaj je. Potem zrob test czy dobrze psika, bo mozesz je przypadkowo poprzestawiac i będą lały nie na szybe a w niebo :gwizdanie:

U mnie sie lało z podufitki na tylną rolete - nie sposob tego niezauwazyc. Ale to przerwany wezyk. U ciebie obstawiam zatkane dysze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gdzie szukac dysze?

Dysze sa na ramieniu tylnej wycieraczki. Takie 2 rureczki. wpakuj tam igle delikatnie i przetkaj je. Potem zrob test czy dobrze psika, bo mozesz je przypadkowo poprzestawiac i będą lały nie na szybe a w niebo :gwizdanie:

U mnie sie lało z podufitki na tylną rolete - nie sposob tego niezauwazyc. Ale to przerwany wezyk. U ciebie obstawiam zatkane dysze :gwizdanie:

zgadza się były zatkane = dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...