Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Zawias w sedanie -20 VS -30


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

mam wielki dylemat Felunek juz jest 18" tylko trzeba cos z robic z zawiasem juz sie oczytalem ze mi lep peka i nic sie nie dowiedzialem jak z komfortem itp chce wymienic same sprezyny, i do 18 zeby to wygladalo fajnie i komfort zeby jakis zostal jakie sprezynki zalolyc -20 czy -30 chcial bym zeby posiadacze zawiechy -20 i -30 napisali co i jak z komfortem czy nie zachaczaja oslona silnika o glebe i napiszcie np cos takiego (moim zdaniem do 18" powinienes zalozyc sprezyny ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam -30 i jest idealnie.

Czasami zahaczam zderzakiem o krawezniki, ale musza byc naprawde wysokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie pewie nowe jakies weitec albo cos innego tylko chodzi mi glownie ile obniżyć czy 20 czy 30 czy przy 30 nie bedzie problemu z progrmi zwalniajacymi, albo wyjechaniem na chodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-30mm o chodniku i kraweznikach zapomnij, juz raz miałem przygodę z oberwanym zderzakiem, -20mm to za mało, ja bym dał jeszcze w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam seryjne -20 i zastanawiam sie czy jeszcze nie obniżyć... -30 bedzie w sam raz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mowicie ze do 18 bedzi ok -30 i oslona silnika zostanie cala :] a co z komfortem bardzo spada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego ,że na naszych drogach wogóle nie ma komfortu. ja mam -30mm i nie narzekam, może latego , że nigdy nie jechałem audi na seryjnych amorach i nie wiem co to komfort hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja maiłem zawieszenie zwykłe i felgi 15", teraz mam -20mm i felgi 18" i powiem tak że zmieniając samo zawieszenie różnicy w komforcie prawie nie odczułem dopiero jak założyłem większe felgi to zauważyłem że jest troszke gorzej. Ale i tak mysle że jeśli chodzi o komfort to jest ok. Obniżenie o -20 to troszeczke za mało -30 było by dobrze i wtedy auto na 18' bedzie super wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zawias będzie -30 myślę ze dobrze wybrałem i zęby będą cale :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze ze jest forum:) do 17" tez podpasi -30mm?:) jak uwazacie?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie pewie nowe jakies weitec albo cos innego tylko chodzi mi glownie ile obniżyć czy 20 czy 30 czy przy 30 nie bedzie problemu z progrmi zwalniajacymi, albo wyjechaniem na chodnik

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 11:11 _________________________________________________amory tez zmieniasz czy zostawiasz serie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...