Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AKTYWNE BOSE i nie działa lewy przód pomocy!!!


g1zm0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na wstępie chcę napisać że nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi ani podobnego problemu w tym dziale jak mój przypadek.

Mianowicie

- mam 4 głośniki z przodu 2 z tyłu i tuba ori noki do tego też ten cholerny uchwyt na telefon

- wymieniłem radio na audi concert już z wymienionym prockiem. Grały wszystkie głośniki a kodowanie radia było 00205. Jako że lubię dłubać w aucie to wsiadłem z laptokiem i zacząłem się bawić

kodowanie radia zmieniłem wedle przepisu z forum na następujące 0001 czyli 0 pasywnych głośników i tryb BOSE bez telefonu. W tej chwili radio się odpala z napisem BOSE :decayed: ale nie działa lewy przedni głośnik gdzie godzinę wczesniej było git :kwasny:. Sprawdzałem i grają wszystkie głośniki oprócz tego jednego. Zmieniałem kodowanie na takie jakie było ale głośnik dalej nie działa. Czy możliwe że to zbieg okoliczności i kable się przetarły w tej gumie co łączy drzwi z budą bo tylko to mi przychodzi do łba :disgust: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kodowanie na telefon przywróciłeś ?

O ile się nie mylę to zestaw głośnomówiący korzysta z tego kanału i może tutaj jest jakiś zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie przywracałem, ale w tej chwili to i tak najmniejszy problem dziś o 14:30 urodził mi się syn 4350 i 59cm :> a żeby było jeszcze ciekawie wczoraj w nocy wysrała mi się pompa wtryskowa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE

Olej pompę i tak nie będziesz miał teraz czasu przy aucie grzebać, może już więcej nic nie "popsujesz" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki i masz rację może nic więcej nie popsuję :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przywraca takie kodowanie bo mi tez sytsem bos nie dziala ale jak zamontowalem navi plus RNS-D i dziala tyl albo przod nie dzialaja razem przud dziala jka ustawie w navi cos tam z telefonem dziwne:( i w dodatku nie dziala mi zmieniarka ori w audi B6 jak podlaczylem navi.POMOZE KTOS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra system BOSE działa podswietlenie juz tez mam ale zostały mi 2 problemy

1- zmianiarka dziala podswietlenie ma płyty bierze oddaje ale w NAVI jest komunikat"BRAK ZMIENIARKI" i wogóle nie ogarnia jej.

2- a tu jak włączamnavi to wystakuje mi taki komunikat jka pokazuje fotke i nie wiem o co chodzi

22012012824.th.jpg

Oka system BOS juz dziala został tylko problem ze zmieniarka navi jej nie widzi a zmieniarka działa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...