Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro masz wiedze to pisz doradż innym którzy proszą o pomoc w danym temacie a niekomentuj innych wypowiedzi.

Głupie pisac i gadać każdy umie ale liczą sie konkrety.

Skoro twierdzisz że masz odpowiednia wiedze na ten temat aby reagowac na takie bzdury- więc pisz co wiesz błyśnij mądrością!!!

Opublikowano

Skoro masz wiedze to pisz doradż innym którzy proszą o pomoc w danym temacie a niekomentuj innych wypowiedzi.

Głupie pisac i gadać każdy umie ale liczą sie konkrety.

Skoro twierdzisz że masz odpowiednia wiedze na ten temat aby reagowac na takie bzdury- więc pisz co wiesz błyśnij mądrością!!!

kolego :cicho: :cicho:

Opublikowano

A co ty sie tak burzysz??? Oceniasz wypowiedzi innych z forum naśmiewasz się co ty prezentujesz??? Coś ty za sędzia sie znalazł. Jeśli nie chcesz powmóc koledze więć sie nie udzielaj a komentarze pisz sobie gdzie indziej.

Kolego po co te nerwy:)Zajrzyj do działu Układ hamulcowy to dowiesz sie kim jest devastation:)Kazdy ma swoje zdanie swoje doswiadczenia ale nie zawsze to zgadza sie z rzeczywistościa.Uwazam ze to forum to za***ista paczka w której mozna obgadac wiele spraw i doprowadzic swoje auto do porzadku bo zapewne wileu ludzi mało ma stycznosci z autami a i jest pewno osób którzy sa mechanikami i maja wiedze.Nerwy sa tutaj nie potrzebe:)Pozdrawiam

Opublikowano

Ja 7tys km temu zmienilem olej z polsyntetyka na full syntetyk i to przy przebiegu 239,000km. Do tej pory nic zlego sie nie dzieje. Dolewki sa ale z powodu wycieku(byl juz przed wymiana na syntetyk)

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mineralnyyyy????? Hmmm... ŻAL :)

Opublikowano
A 5W30 to jaki olej? Syntetyk, pól, czy mineral?

Ale w jakim kontekscie zadajesz to pytanie, bo moze to byc zarowno pol, jak i syntetyk. Jesli chodzi o to co uzyc to wiadomo ze syntetyk, no chyba ze "placki chcesz smazyc" :) to wtedy postepuj zgodnie z zaleceniami kolegi Luki2552 :). No ludzie bez jaj, mineral, tutaj potrzebna jest edukacja od podstaw .......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.