Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie już pomysły :kox::polew:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kuzwa:d koniec smiechu:D :polew:

Opublikowano

Jeszcze tylko jaaa :polew: :polew: :polew: :polew: zajebiaszcze xD

żeby nie było OT ,zazdroszcze tak szybkiego postępu z audina, szkoda że u mnie to sie tak przeciaga hehe :P

Opublikowano

Jeszcze tylko jaaa :polew: :polew: :polew: :polew: zajebiaszcze xD

żeby nie było OT ,zazdroszcze tak szybkiego postępu z audina, szkoda że u mnie to sie tak przeciaga hehe :P

bo pijesz i cpasz po nocach zamaist odkladac :kox:

a karol sumiennie reza

o !

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tylko jaaa :polew: :polew: :polew: :polew: zajebiaszcze xD

żeby nie było OT ,zazdroszcze tak szybkiego postępu z audina, szkoda że u mnie to sie tak przeciaga hehe :P

bo pijesz i cpasz po nocach zamaist odkladac :kox:

a karol sumiennie reza

o !

jeeebany:d wie co mowi:D nie mozna sie opertalac:d Cult style juz w kwietniu:d

Opublikowano

Nooo i weź sie wypowiedz w wątku, otwórz sie przed kolesiami, powiedz prawde to wyzwą Cie jeszcze od alkoholików i ćpunów ;( ;(

Wiem wiem trzeba brac przykład z Karola i wziąść sie w garść, jesteś wzorem do naśladowania! Medium czy jak to tam sie mówi hehe :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nooo i weź sie wypowiedz w wątku, otwórz sie przed kolesiami, powiedz prawde to wyzwą Cie jeszcze od alkoholików i ćpunów ;( ;(

Wiem wiem trzeba brac przykład z Karola i wziąść sie w garść, jesteś wzorem do naśladowania! Medium czy jak to tam sie mówi hehe :tongue4:

to rezaj rezaj michas! [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 10:55_________________________________________________taki mały gadzet na zloty:D

nebraska.jpg

Opublikowano

taki mały gadzet na zloty:D

nebraska.jpg

jeeebanyyy :polew: i jeszcze ma czelność powiedzieć że to ja zgapiam :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:02_________________________________________________powiedz mi Panie Cult Style tylko co znaczy dla Ciebie PGG? :naughty:

Moja lepsza

dad78601e70e5d80.jpg

:kox:

Opublikowano

a nie powiem już kto to wymyślił, i Tomeczku, kto Ci tabliczkę podesłał :wink4:

Opublikowano

gdzie takie blachy można zaleść?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

allegro, kolego :wink4:, tylko trzeba dobrze szukać, i co tam Topor rezasz coś? :evil:

Opublikowano
  • Autor

ALu 19" na sprzedaz, info na PW:)

Opublikowano

ALu 19" na sprzedaz, info na PW:)

słusznie bo ni c**ja nie pasują do tej koncepcji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

SMS Ty sie lepiej nie wypowiadaj bo Twoje do body S ni hu hu hu nie pasuja :):polew: :polew:

Opublikowano

SMS Ty sie lepiej nie wypowiadaj bo Twoje do body S ni hu hu hu nie pasuja :):polew: :polew:

to znajdź mi coś co pasuje lepiej :wink4:

poza tym body S nie będzie już za długo bo na przód wędruje eRReSS :kox:

Opublikowano

SMS Ty sie lepiej nie wypowiadaj bo Twoje do body S ni hu hu hu nie pasuja :):polew: :polew:

to znajdź mi coś co pasuje lepiej :wink4:

poza tym body S nie będzie już za długo bo na przód wędruje eRReSS :kox:

świr :kox:

Opublikowano

świr :kox:

1248124032_by_deco766_500.jpg

:kox:

Opublikowano

kikio.jpg

mam taka osłone ale ona nie pasuje do AJM do AFN podejdzie

ale AJM ma inne wyjscie na wąż od chłodnicy+zbiorniczek i koliduje lewa strona obudowy

trzeba trochę przerobić :confused4: ale powinno pasić jak nie to sprzedam :wink4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 17:49_________________________________________________topor spr. mi jaki masz nr tej osłony

bo ja mam taki

3B0 119 487B

Opublikowano
  • Autor

loozik;) jutro sprawdze Criss.:) rezaj, nie sprzedawaj![br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 23:39_________________________________________________ha!:D jutro nowe rezanie;D

rozrzad + wszystkie nowe rolki i paski,

Tablica kwadrat juz jest, teraz czekam na tablice 30x15,5 i moze nowe kolo;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.