Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak go meczylismy o ten gwint ze sie wk*wil i zrobil air-ride :tongue4:

a tak serio to ... duzo drobnych smaczkow

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to Karolku czekam na fajerwerki :naughty:

Opublikowano

ponoć jest nowa choinka zapachowa w wersji cultstyle oem madafaka :kox:

gwint wreszcie?

no co TY kiler :cool1:

zgadłem?

Opublikowano

Topor zmajstrowałes cos juz z tą turbinką :mysli:

Opublikowano

ponoć jest nowa choinka zapachowa w wersji cultstyle oem madafaka :kox:

gdzie to można dostać :slina:

no co TY kiler :cool1:

:mysli::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tak w miedzyczasie, po umyciu auta. :) Audi + Truck;)

btw... w piatek godz 12 zmiana turbiny... a nastepnie program :evil: poki co czekam na flansze od kowicz'a:) :good:

10024475.jpg

81124388.jpg

82431988.jpg

Opublikowano

wygląda jak przedlift :decayed:

Ciekawe czy kolor się zgra :co:

Opublikowano
  • Autor

tam gdzie malowalem zderzaki progi i listwy dobrali lakier wrecz idealnie,;) roznicy nie widac, zbieram tylko fundusz na malowanie bo element 600zl.... a kolorowanki na ucie nie chce miec;p

Opublikowano

Ostatnio moda na kolorowe klapy :decayed:

Opublikowano
element 600zl.... a kolorowanki na ucie nie chce miec;p

u nas 300 za element ale nie zawsze jest idealnie :wallbash:

więc wolał bym dać 600 i mieć idealnie :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
element 600zl.... a kolorowanki na ucie nie chce miec;p

u nas 300 za element ale nie zawsze jest idealnie :wallbash:

więc wolał bym dać 600 i mieć idealnie :notworthy:

dobrze prawisz Aju;)

Opublikowano

Hmm...klapa pasowała by do mnie idealnie bo nie dość, że przedliftowa to kolor też by podpasował :wink4:

Opublikowano

tam gdzie malowalem zderzaki progi i listwy dobrali lakier wrecz idealnie,;) roznicy nie widac, zbieram tylko fundusz na malowanie bo element 600zl.... a kolorowanki na ucie nie chce miec;p

600zł za element?!? :blink:

ja mam za 200 u znajomego jak byś chciał :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 19:42_________________________________________________swoją drogą genialnie ta klapa wygląda :good:

nie lepiej walnać maskę i dach w czerni :naughty:

Opublikowano

nie lepiej walnać maskę i dach w czerni :naughty

ciekawe rozwiązanie
Opublikowano

ciekawe rozwiązanie

sam nad tym kombinuje tylko że przy moim kolorze to widziałbym satynę :slina:
Opublikowano
  • Autor

Hmm...klapa pasowała by do mnie idealnie bo nie dość, że przedliftowa to kolor też by podpasował :wink4:

klapy US byly tylko takie... przypominaly nasze klapy przedliftowe.

tam gdzie malowalem zderzaki progi i listwy dobrali lakier wrecz idealnie,;) roznicy nie widac, zbieram tylko fundusz na malowanie bo element 600zl.... a kolorowanki na ucie nie chce miec;p

600zł za element?!? :blink:

ja mam za 200 u znajomego jak byś chciał :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 19:42_________________________________________________swoją drogą genialnie ta klapa wygląda :good:

nie lepiej walnać maskę i dach w czerni :naughty:

dzieks Somesikk

btw...moge pomalowac to za 100zl ale wiadomo jaki bedzie efekt... :) wiec wole nie ryzykowac i oddac to do renomowanej lakierni gdzie zawsze maluje auta.

Opublikowano

:hi::good:

zależy jak tam u Was z lakiernikami... u mnie w sumie konkurencja spora więc i ceny dobre a co do jakości nie mam zastrzeżeń :)

Opublikowano
  • Autor

chodzi o to zeby nie bylo roznicy lakieru... bo takie cus mnie wk***ia niesamowicie, poza tym chodzi o dobra kabine lakiernicza itd...;)

Opublikowano

chodzi o to zeby nie bylo roznicy lakieru... bo takie cus mnie wk***ia niesamowicie, poza tym chodzi o dobra kabine lakiernicza itd...;)

nie do końca... bo są ludzie którzy potrafią lepiej na dworze polakierować niż "lakiernik z prawdziwego zdarzenia" w swojej super kabinie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i chwała im za to... z tym ze mozna ich policzyc na palcach jednej reki...;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.