Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

GoodHope czy Dynosoft? ?? :confused4: :confused4:

Jak nie wiesz gdzie to jedź do Rogala :kox:

nie nie... :chytry:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tuner juz wybrany a termin ustalony;)

dzisiaj doszły do mnie wezyki podcisnienia z re5pectu... niestety inny kolor nic zamowilem, ale roznicy nie robi...

jutro wstepna instalka FMICa :gwizdanie: :)

Opublikowano

Tuner juz wybrany a termin ustalony;)

dzisiaj doszły do mnie wezyki podcisnienia z re5pectu... niestety inny kolor nic zamowilem, ale roznicy nie robi...

jutro wstepna instalka FMICa :gwizdanie: :)

Noi elegancko :kox:

Opublikowano

Dynosoft? :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

FMIC na aucie :mysli:

Opublikowano

chyba przed autem :decayed:

Opublikowano

chyba przed autem :decayed:

:decayed:
Opublikowano

a ja juz wiem ile toporowe audi ma po modach nm i km :tongue4: :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

a ja juz wiem ile toporowe audi ma po modach nm i km :tongue4: :gwizdanie: :naughty::kox:

stawiam że wypluło 164km i 352NM :naughty:
Opublikowano

155km? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

esemes trafil;p

155KM i 348NM - bezdymnie, mozna bylo wiecej bo seria b.ładna ale trzeba bylo wziazc pod uwage dwumas, mapsensor no i dymienie,

remap friko jak sie zdecydouje na cos wiecej;)

wykres wkleje jutro, dzisiaj nie mam sily.

Opublikowano

gratuluję wyniku, chociaż myślałem że pójdziesz na całość i będzie blisko 170km :naughty:

i jak wrażenia? gdzie robiłeś?

Opublikowano

esemes trafil;p

155KM i 348NM - bezdymnie, mozna bylo wiecej bo seria b.ładna ale trzeba bylo wziazc pod uwage dwumas, mapsensor no i dymienie,

remap friko jak sie zdecydouje na cos wiecej;)

wykres wkleje jutro, dzisiaj nie mam sily.

nie trafił tylko znam się na rzeczy :guma:

no i nie ma źle chociaż chciało by się więcej co? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gratuluję wyniku, chociaż myślałem że pójdziesz na całość i będzie blisko 170km :naughty:

i jak wrażenia? gdzie robiłeś?

wrazenia... jest calkiem przyjemnie, jestem max zadowolony, wystarczy do toczenia 18" :wink4:

program robiony przez GoodHope w Pleszewie;)

esemes trafil;p

155KM i 348NM - bezdymnie, mozna bylo wiecej bo seria b.ładna ale trzeba bylo wziazc pod uwage dwumas, mapsensor no i dymienie,

remap friko jak sie zdecydouje na cos wiecej;)

wykres wkleje jutro, dzisiaj nie mam sily.

nie trafił tylko znam się na rzeczy :guma:

no i nie ma źle chociaż chciało by się więcej co? :decayed:

apetyt rosnie w miare jedzenia, na dzisiaj mimocywystarczy,zoabczymy co bedzie jutro :polew:

ogólem 80% robie miasto wiec moc do miasta jest ok, na trasie wyprzedzanie duuuuuuuuuuzo lepiej;)

Opublikowano

i teraz sobie pewnie myślisz że trzeba to było zrobić na początku... też przez takie stany psychiczne przechodziłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tia....

wiec teraz jednomas, sprzegło 1z i map sensor, dawka paliwa jest jeszcze w zapasie.

Opublikowano

tia....

wiec teraz jednomas, sprzegło 1z i map sensor, dawka paliwa jest jeszcze w zapasie.

:good:

niebawem ja też się ujawnię... :przebiegly:

Opublikowano

widziałem jak to dziś pomyka uehehe :) nie no ale wynik jest całkiem ok

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.