Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

z racji iz po programie zaczał walic mi dwumas zdecydpwalem sie na zmiane sprzegła i koła zamachowego od 1Z.

idąc tą droga dowiadywałem sie od innych ze taki zestaw z 1Z moze wytrzymac 200km i 400NM -w co srednio wierze...

Przed chwila rozmawialem z Radzikowskim i powiedział ze auto z mocnym dołem moze upalac serie i modyfikacja sprzegła, docisku to koszt 1000zl.

moze jakas madra głowa sie na ten temat wypowiedziec?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie siedzę w sprzęgłach ale chyba za bardzo się przejmujesz :decayed:

ludzie latają na seriach i jest ok

a znam AFNa który ma więcej kucyków niż Twój, jest ostro upalany a sprzęgło ma dedykowane :)

Opublikowano
  • Autor

z tym ze jak przyjdzie pompka 11 i brd to juz na pewno sie przyda Pan Radzikowski...

Opublikowano

no jak idziesz tak daleko to owszem.... tylko że i tak sądzę że 180~190koni w AFN/AVG nie da się przekroczyć

a wtedy ponoć styka 1Z ale nie wiem ile w tym prawdy

Radzikowski

miałem tam robione sprzęgło do fiata coupe 16vT :>

Opublikowano
  • Autor

no jak idziesz tak daleko to owszem.... tylko że i tak sądzę że 180~190koni w AFN/AVG nie da się przekroczyć

a wtedy ponoć styka 1Z ale nie wiem ile w tym prawdy

Radzikowski

miałem tam robione sprzęgło do fiata coupe 16vT :>

konca rezania nie widac wiec trzeba isc do przodu;)...

a jak sie sprzego zachowywało?

Opublikowano

no jak idziesz tak daleko to owszem.... tylko że i tak sądzę że 180~190koni w AFN/AVG nie da się przekroczyć

a wtedy ponoć styka 1Z ale nie wiem ile w tym prawdy

Radzikowski

miałem tam robione sprzęgło do fiata coupe 16vT :>

Mekto miał w swoim AVG na sprzegle 1z 173km(seryjna pompa) i sprzęgło klękło po roku jazdy wiec, jak juz decydujesz sie na 1Z to odrazu wzmacniaj :good: tym bardziej że to nie ostateczny setup :decayed: a poco dwa razy robić to samo za rok :gwizdanie:

A kiedy robisz 11ke :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak przyjedzie AHH z Anglii:d :gwizdanie:

Opublikowano

jak przyjedzie AHH z Anglii:d :gwizdanie:

a nie przyjadą czasem dwa? :naughty:

Opublikowano

jak przyjedzie AHH z Anglii:d :gwizdanie:

a nie przyjadą czasem dwa? :naughty:

jak cos to trzeci by sie nie znalazł :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Widzę, że pompki 11 w modzie :naughty:

Opublikowano

ostatnia szansa wykrzesania czegoś więcej z pompiarza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Custom FMIC skonczony ;]

zestaw do przeniesienia napedu 1Z zamowiony :)

teraz pompka :>

Opublikowano

Troche Ci z nim zeszlo :decayed:

Opublikowano

można by rzec Topornie szło :decayed:, jaki ładny tytuł zapodałeś :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

bo to tak jest... praca, remont garazu + nowa kostka pod garazem i ogrodzenie;p dopiero teraz z garazu wyszedlem;p

Opublikowano

:hi:

trochę cie tam przetrzymało ... będą jakieś fotki ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jutro;)

Opublikowano

ok :cool1:

a lakiernika znalazłeś ?

Opublikowano
  • Autor

ni hujet....;p taka rozmowa z battalianowcami;p myslalem o czyms, ale jezeli nie ma zadnego info o dob rym zakladzie to temat zamkniety.

Opublikowano

ni hujet....;p taka rozmowa z battalianowcami;p myslalem o czyms, ale jezeli nie ma zadnego info o dob rym zakladzie to temat zamkniety.

a ta Twoja KIA-lakiernia? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.