Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba by musiał spłaszczyć rurki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ni hujet kratek nie bedzie;p nie mieszcza sie ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

ale koza :gwizdanie:

Opublikowano

TDIS4ALLROAD :naughty:

Opublikowano

TDIS4ALLROAD :naughty:

:polew:

Opublikowano

chyba by musiał spłaszczyć rurki :gwizdanie:

ni hujet kratek nie bedzie;p nie mieszcza sie ;( ;( ;( ;(

eeeeeee... to ja pie*dole taki tuning :decayed:

słuchaj tego codziennie przed snem -> http://w630.wrzuta.pl/audio/1KBT8diS6Ym/gleba

:decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 20:55_________________________________________________szybka fotka :tongue4:

fimk.jpg

hmm fajnie sie świeci :wink4:

tylko kółka Ci sie nie kręcą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co Wy k**wa wszyscy macie lek wysokości ze auta obnizacie?:D

sie zarobi jakiegos grosza... to sie kupi tarcze i udyndoli zwoje :polew::kox:

Opublikowano
sie kupi tarcze i udyndoli zwoje

brzeszczotem je... :kox:

Opublikowano

Ladna niuńka Topor....

ale te obudowy silnika to :kox: z tym ze lepiej taki kolorek pasował by do mojej :gwizdanie:

chyba że przemalujesz na jasny zielen coś pod whitewidow czy seledyn... :kox:

Opublikowano

co Wy ku***a wszyscy macie lek wysokości ze auta obnizacie?:D

sie zarobi jakiegos grosza... to sie kupi tarcze i udyndoli zwoje :polew::kox:

takie ładne auto, tył usa a felgi się chowają pod błotnikiem.

wąsko i wysoko :banan2:

Opublikowano
  • Autor

jeden woli kredki drugi mazaki michu :banan2::banan1: :banan1:

wystajace kolo juz mialem i podziekuje, zadnych dystansow ani zbednego zelatwa nie bedzie.

czekam na dobra okazje zeby kupic gwint... bo jak mam kupic springi -40mm to robota bez sensu.

Opublikowano

jeden woli kredki drugi mazaki michu :banan2::banan1: :banan1:

wystajace kolo juz mialem i podziekuje, zadnych dystansow ani zbednego zelatwa nie bedzie.

czekam na dobra okazje zeby kupic gwint... bo jak mam kupic springi -40mm to robota bez sensu.

:good:, bardzo dobrze myślisz, i tak nie siądzie tak jak będziesz chciał :good:

Opublikowano

mi styka długopis :decayed:

wiesz, że żartuję, bo przecież i tak mase roboty wykonałeś świetnie :good: i zawsze będzie mi się to autko podobało :good:

Opublikowano

To jak spawales te rurki kur$%a ze sie kratki nie mieszcza ? :) IC i tak byl robiony to mozna bylo zrobic tak ze by nie wystawaly...

U mnie wszystko bedzie jak powinno ;)

Jak cos kupie tanio halo z A6 ;P

Opublikowano
  • Autor

robilem to pierwszy raz i mi kuzwa 2 cm zabrakło... :)

nie jest zle;) wazne ze chlodzi.... :> spad auta wypadaja kostki lodu :polew:

Opublikowano

robilem to pierwszy raz i mi kuzwa 2 cm zabrakło... :)

nie jest zle;) wazne ze chlodzi.... :> spad auta wypadaja kostki lodu :polew:

Loda robi :slina:

Opublikowano
  • Autor

nowa zabawka... zeby wszstko miało rece i nogi. :wink4:

dope.jpg

Opublikowano

nowa zabawka... zeby wszstko miało rece i nogi. :wink4:

dope.jpg

ile dałeś :mysli:

Opublikowano
  • Autor

70E :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.