Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czlownieniu:D Dafiora plus 24 t :D :gwizdanie: :gwizdanie: -na kolana:D

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz golf to moja bogini i wszechmogaca wladczyni

chce mu sluzyc do konca zycia :polew: :polew:

bede mogl mu "zahałczeć"

Opublikowano

teraz golf to moja bogini i wszechmogaca wladczyni

chce mu sluzyc do konca zycia :polew: :polew:

bede mogl mu "zahałczeć"

co ty nowak oglądasz :shocked:

Opublikowano
  • Autor

to tylko nowakowe "demo" z jego nocnej wideoteki...:D:polew: :polew:

Opublikowano
chce mu sluzyc do konca zycia

bede mogl mu "zahałczeć"

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: o zesz w morde

Opublikowano
  • Autor

tak tak:D

po prostu milosc do golfa:D :kox: :kox: :polew: :polew:

dobra, dzien w miare wolny, ide cos pogrzebac przy Audiku;p

Opublikowano

wczoraj w nocy wracałem autostradą A2 z warszawy, na banie nie puchnie... bardziej by się przydała chłodnica oleju bo nie można cały czas za***rdalać....

FMIC przydaje się wg mnie bardziej do upalania wkoło miasta, częste sprinty i łapanie się za autami :naughty:

Opublikowano

wczoraj w nocy wracałem autostradą A2 z warszawy, na banie nie puchnie... bardziej by się przydała chłodnica oleju bo nie można cały czas za***rdalać....

FMIC przydaje się wg mnie bardziej do upalania wkoło miasta, częste sprinty i łapanie się za autami :naughty:

Poczekaj az będzie 31+ na dworze w wakacje i jak wylecisz na trasie, to nie dosć ze przykopci troche jak to dizel w upalne dni to jeszcze szybko straci powera , 3 razy nie przyspieszysz juz tak samo :tongue4: a w nocy jeżdżąc to FMIC nie potrzebny :wink4:

Opublikowano

na wakacje załaduję auto jak zawsze i będę jechał w porywach 90 bo będą koła obcierać :polew::bag:

Opublikowano

na wakacje załaduję auto jak zawsze i będę jechał w porywach 90 bo będą koła obcierać :polew::bag:

:decayed:
Opublikowano

Wtrące się do tematu, da się sprawdzić jakims kodem na klimatyzacji żeby pokazywał temperature oleju?? Jakos nie moge znalesć. Jak ktos wie to niech poda. Może byc na PW.

No jak juz robic auto to porządnie, FMIC napewno sie przyda w upalne dni. No ale to zalezy kto jak jeżdzi.

Opublikowano

a co do forum golfa... coz nie wszyscy tam grzszyli rozumkiem i atmosfera dla nowych ...przepraszam za wyrazenie -h*jowa

Po części muszę się zgodzić... tam to jak z pogodą :decayed:

Pamiętaj, że obiecałeś mi :beer1: za kody lakieru Lambo :decayed::tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a co do forum golfa... coz nie wszyscy tam grzszyli rozumkiem i atmosfera dla nowych ...przepraszam za wyrazenie -h*jowa

Po części muszę się zgodzić... tam to jak z pogodą :decayed:

Pamiętaj, że obiecałeś mi :beer1: za kody lakieru Lambo :decayed::tongue4: :tongue4:

o kurna:d To Ty:D... ??

bedzie piwo:D

Opublikowano

Karol :gwizdanie: dorezaj mi spryski w niuniu :bag: chodzą za mną od kupna auta :slina:

Opublikowano
  • Autor

Karol :gwizdanie: dorezaj mi spryski w niuniu :bag: chodzą za mną od kupna auta :slina:

zeby ladnie wyszło musialebys sie zaopetzrec w ori zderrzak pod spryski....

moja dzisiejsza zabawka... Dzieks Daniel :good:

fmic.jpg

za tydzien rezanko

Opublikowano

A co Ty dekielki z felg do domu zabierasz? :polew: I na szafce trzymasz? :polew:

Opublikowano
  • Autor

mam 5 szt i tak oto ten dekiel lezy;p :cool1:

Opublikowano

mam 5 szt i tak oto ten dekiel lezy;p :cool1:

jasne... :polew: Ja swoje na noc też zdjąłem :decayed: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja tam sciagac nei musze... auto w garazu sobie stoi :cool1:

Opublikowano

cwaniak :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.