Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w takim razie czekamy na relację czy AWX jest P&P :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w takim razie czekamy na relację czy AWX jest P&P :naughty:

Dokładnie :decayed: w końcu ktos dłubnie bo ja sie od marca do tego przymierzsam i stanowczych kroków podjąć nie moge :decayed:

img2493small.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img2494small.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img2495small.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img2496small.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

spr czy są szczelne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli co k**wa... nikt tego jescze nie wyrezał ?:D:polew:

Opublikowano

przetrzesz szlaki :wink4:

Opublikowano

kup nowe uszczelki w ASO kosztuja grosze

spr. pod względem szczelnosci chłodniczkę

trzeba bedzie lekko skrocić ori węże wychodzące z seryjnej chłodniczki

Opublikowano
  • Autor

jasna sprawa...

ciekawe tylko czy temp po montazu chlodniczki spadnie.

Opublikowano

jasna sprawa...

ciekawe tylko czy temp po montazu chlodniczki spadnie.

Niby AWXy po softach daja rade na tej chłodniczce, a moce będą podobne, wiec rezaj, ja czekam na tutorial :naughty: bo przy tej temperaturze 40km przy 140km/h temp wzrasta pod 120st ;( nawet motul nie pomógł :disgust:

Opublikowano

u ojca w awx/avf temp oleju przy podobnej jezdzie jest jakies 10*C wyższa niż u mnie w seryjnym ajm. także nie wiem czy to coś pomoże.

Opublikowano

panowie przy takie temp. to by musiała być chłodniczka 16 rzędowa

AWX daje radę ale cudów nie można sie spodziewać

Opublikowano

trzeba porównać jaka jest z ARLa , może więcej rzędów ma :decayed:

Opublikowano

taka sama

Opublikowano
  • Autor

jak sie wkurwie to jakiegos customa wyrezam i na tym sie skonczy:D

Opublikowano

a jak by takie coś pizgnąć

1380324.jpg

Opublikowano

a jak by takie coś pizgnąć

1380324.jpg

A ile takie cudo :mysli:

Opublikowano

troszkę ponad 300zł , dedykowane to jest pod olej w automatycznej skrzyni biegów, ale kilka razy widziałem ten wynalazek i słuzył jako chłodnica oleju silnikowego :cool1:

Opublikowano

troszkę ponad 300zł , dedykowane to jest pod olej w automatycznej skrzyni biegów, ale kilka razy widziałem ten wynalazek i słuzył jako chłodnica oleju silnikowego :cool1:

W sumie tyle co Mocal, tylko do tego tez trzeba ten rozgałeziacz na filtr(podkładke) :mysli: bo jak tak to jeden uj czy to czy to i tak cena tego moda przekroczy 600zł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chlodniczke AWX mam na stole... jutro wezme sie za wymiane i dorezaniu kilku innych rzeczy. Dzisiaj wyszło (dzieki koza!!) ze do wymiany jest termostat... i chyba czujnik temp oliwy i temp chlodziwa. Jedynym cieszącą sprawa jest działanie custom FMI'ca ... przy ostrym upalaniu przy temp zew lekko ponad 30 stopni, temp w dolocie nie przekroczyła 36stopni co chyba jest dibrym wynikiem. Jednak coraz czesciej mysle o sprzedaniu parcha... :confused4:

Opublikowano

Jednak coraz czesciej mysle o sprzedaniu parcha... :confused4:

:no:

Opublikowano

A co Ci sie marzy tym razem :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.