Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz jakiś nr części?

nowy2h.jpg

nowy4.jpg

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:notworthy:

idę mu to jutro na czole wytatuować

Opublikowano

chodziło mi o to ze są tej samej wielkosci :tongue4: a nie P&P ATJ ma większe sprzęgło, info mam gdzies z forum z tego co pamietam

Opublikowano
  • Autor

dobra, jebac sprzeglo, :naughty:

jakie dobre kolo moge zalozyc do mojego zgnilaka?

Opublikowano

...ja tu widzę wyjebaną 15" z fiata pandy 4x4 :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano
jakie dobre kolo moge zalozyc do mojego zgnilaka?

jaki budzet chcesz przeznaczyc?

Opublikowano

te mamy nawet ,Topor , do Ciebie pasują ; bbsy , rh , itp coś kultowego

Opublikowano

Jak już to nie na czarno tylko na taki kolorek jaki Karol ma pod maską :mysli:

Opublikowano
http://www.moto.allegro.pl/item1112253377_brabus_monoblock_iii_19_mb_w140_w220_w210_w.html te w jakiś kolorek, może być ten co masz pod maską :good:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:24_________________________________________________albo rancik w polerkę a środek w kolor :mysli:
Opublikowano

http://www.moto.allegro.pl/item1112253377_brabus_monoblock_iii_19_mb_w140_w220_w210_w.html te w jakiś kolorek, może być ten co masz pod maską :good:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:24_________________________________________________albo rancik w polerkę a środek w kolor :mysli:

juz domyslam sie za ile gosc chce je sprzedac (dopisane w aukcji "Nowy komplet kosztowal 16.000 Zl.")

Opublikowano

http://www.moto.allegro.pl/item1112253377_brabus_monoblock_iii_19_mb_w140_w220_w210_w.html te w jakiś kolorek, może być ten co masz pod maską :good:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:24_________________________________________________albo rancik w polerkę a środek w kolor :mysli:

juz domyslam sie za ile gosc chce je sprzedac (dopisane w aukcji "Nowy komplet kosztowal 16.000 Zl.")

też to zauważyłem :naughty:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:29_________________________________________________albo te: http://www.moto.allegro.pl/item1099021666_keskin_kt_5_18_j_9_5_j_11_5x112_5x120.html

ale cena też nie zła.

Opublikowano
  • Autor

myslalem nad Mae, RH porsche turbo look, i jakims RH z fajnym rantem...

przede wszytskim ma byt to ori kolo...a nie jakies made in italiiija NOT oem REPLICA :)

Opublikowano

Ciekawe jak by wyglądały 18 od B8 :mysli:

sdsjcw0kgrhqmokjsewqkvw.jpg

Wzór bardzo przypomina S-Line z B6 jakie miałeś kiedyś... ale chyba to zbyt delikatne koło :mysli:

sssspq.jpg

Opublikowano

Hm... :> moje ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ta:D

Opublikowano

a to nie :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.