Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka seria na tych kółkach :gwizdanie:

Ładnie ale fele bym widział inną, Ty Karol pewnie też :naughty:

Tez tak uważam, powinien zmienić te felgi :thumbdown: Bo są tragiczne, kompletnie tu nie pasują :thumbdown:

Kajoj kiedy i za ile będziesz je sprzedawał? :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 115 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taka seria na tych kółkach :gwizdanie:

Ładnie ale fele bym widział inną, Ty Karol pewnie też :naughty:

Tez tak uważam, powinien zmienić te felgi :thumbdown: Bo są tragiczne, kompletnie tu nie pasują :thumbdown:

Kajoj kiedy i za ile będziesz je sprzedawał? :naughty::decayed:

:polew:

Opublikowano

kiedy i za ile będziesz je sprzedawał? :naughty::decayed:

już szuka nowej :wink4: jesteś jak na razie chyba 3 w kolejce, po mnie i Fly :polew:

Opublikowano

już szuka nowej :wink4: jesteś jak na razie chyba 3 w kolejce, po mnie i Fly :polew:

Proponuję przeczytać ten wątek od początku i zobaczyć, że jak tylko kupił tą felgę to mówiłem, że jak będzie sprzedawał to piszę się na nią, więc raczej jestem pierwszy w tej kolejce :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

Ty masz taką samą, to po co Ci drugi komplet... :polew:

:wink4:

Opublikowano

ja też mam taką fele tylko 17 i myśle nad zmianą też :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ty masz taką samą, to po co Ci drugi komplet... :polew:

:wink4:

Jak taką samą :thumbdown: Nie znasz się więc cichaj :tongue4:

A tak serio to nie chcę tej felgi, bo z niej też mogą dekielki zapier... Wystarczy że raz mi zajeb@li i teraz jeżdżę bez, zakładam tylko na specjalne okazje :thumbdown: Nastepna felga będzie "bezdekielkowa" :decayed:

Opublikowano

Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: :decayed: je kupujesz buahahahahaha

Opublikowano

Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: :decayed: je kupujesz buahahahahaha

chłopak lubi mieć duży wybór, może kupuje komplet na każdy dzień tygodnia :kox:

Opublikowano

groszek daje ładnie :decayed: 200 na 70stce i był dalej za mną :embarrassed: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: :decayed: je kupujesz buahahahahaha

ja sobie wybieram felgi potem wy licytujcie się, który mi taniej sprzeda :polew: Albo da w prezencie :cool1:

może kupuje komplet na każdy dzień tygodnia :kox:

:mysli: dobrze myslisz :good::kox:

Opublikowano
  • Autor

dzwiwna sprawa ze tyle osob chce te kola;p

tak btw, jak ktos znajdze ztrzelonego polifta w moim kolorze to bylbym wdzieczny za info :)

Opublikowano

tak btw, jak ktos znajdze ztrzelonego polifta w moim kolorze to bylbym wdzieczny za info :)

A co się stanęło Kajojku? :decayed: Czyżby jakaś niemiła przygoda? Tą eSę na battalionie już widziałeś :wink4:

Opublikowano

jak strzele polifta odemnie to bedzie strzelony polift w Twoim kolorze :naughty:

a Ty rob klape :)

Opublikowano
  • Autor

tak btw, jak ktos znajdze ztrzelonego polifta w moim kolorze to bylbym wdzieczny za info :)

A co się stanęło Kajojku? :decayed: Czyżby jakaś niemiła przygoda? Tą eSę na battalionie już widziałeś :wink4:

mam 2 wgniotki na tylnych lewych drzwiach i wkurwiaja mnie jak nie wiem... wiec musze znalezc nie malowane drzwi.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 23:40_________________________________________________

jak strzele polifta odemnie to bedzie strzelony polift w Twoim kolorze :naughty:

a Ty rob klape :)

a klapa sie niedlugo pomaluje + Twoj pomysl:)

Opublikowano
a klapa sie niedlugo pomaluje + Twoj pomysl:)

będzie koks :jerk:

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

nacpales sie ?

Opublikowano
  • Autor

a zeby to raz;p:D [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:14_________________________________________________nastapił sądny dzien...

pit-stop:D

-nowe wahacze lem

-nowy filtr kabinowy, powietrza, oleju, paliwa

-Motul 6100+

-tarcze i klocki tył.... na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

i chyba wszycho;)

Opublikowano

A czego półsyntetyk zalewasz :mysli: było kupic 8100

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.