Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Taka seria na tych kółkach :gwizdanie:

Ładnie ale fele bym widział inną, Ty Karol pewnie też :naughty:

Tez tak uważam, powinien zmienić te felgi :thumbdown: Bo są tragiczne, kompletnie tu nie pasują :thumbdown:

Kajoj kiedy i za ile będziesz je sprzedawał? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka seria na tych kółkach :gwizdanie:

Ładnie ale fele bym widział inną, Ty Karol pewnie też :naughty:

Tez tak uważam, powinien zmienić te felgi :thumbdown: Bo są tragiczne, kompletnie tu nie pasują :thumbdown:

Kajoj kiedy i za ile będziesz je sprzedawał? :naughty::decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy i za ile będziesz je sprzedawał? :naughty::decayed:

już szuka nowej :wink4: jesteś jak na razie chyba 3 w kolejce, po mnie i Fly :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już szuka nowej :wink4: jesteś jak na razie chyba 3 w kolejce, po mnie i Fly :polew:

Proponuję przeczytać ten wątek od początku i zobaczyć, że jak tylko kupił tą felgę to mówiłem, że jak będzie sprzedawał to piszę się na nią, więc raczej jestem pierwszy w tej kolejce :thumbdown::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz taką samą, to po co Ci drugi komplet... :polew:

:wink4:

Jak taką samą :thumbdown: Nie znasz się więc cichaj :tongue4:

A tak serio to nie chcę tej felgi, bo z niej też mogą dekielki zapier... Wystarczy że raz mi zajeb@li i teraz jeżdżę bez, zakładam tylko na specjalne okazje :thumbdown: Nastepna felga będzie "bezdekielkowa" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: :decayed: je kupujesz buahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: :decayed: je kupujesz buahahahahaha

chłopak lubi mieć duży wybór, może kupuje komplet na każdy dzień tygodnia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groszek daje ładnie :decayed: 200 na 70stce i był dalej za mną :embarrassed: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: :decayed: je kupujesz buahahahahaha

ja sobie wybieram felgi potem wy licytujcie się, który mi taniej sprzeda :polew: Albo da w prezencie :cool1:

może kupuje komplet na każdy dzień tygodnia :kox:

:mysli: dobrze myslisz :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwiwna sprawa ze tyle osob chce te kola;p

tak btw, jak ktos znajdze ztrzelonego polifta w moim kolorze to bylbym wdzieczny za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw, jak ktos znajdze ztrzelonego polifta w moim kolorze to bylbym wdzieczny za info :)

A co się stanęło Kajojku? :decayed: Czyżby jakaś niemiła przygoda? Tą eSę na battalionie już widziałeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak strzele polifta odemnie to bedzie strzelony polift w Twoim kolorze :naughty:

a Ty rob klape :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw, jak ktos znajdze ztrzelonego polifta w moim kolorze to bylbym wdzieczny za info :)

A co się stanęło Kajojku? :decayed: Czyżby jakaś niemiła przygoda? Tą eSę na battalionie już widziałeś :wink4:

mam 2 wgniotki na tylnych lewych drzwiach i wkurwiaja mnie jak nie wiem... wiec musze znalezc nie malowane drzwi.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 23:40_________________________________________________

jak strzele polifta odemnie to bedzie strzelony polift w Twoim kolorze :naughty:

a Ty rob klape :)

a klapa sie niedlugo pomaluje + Twoj pomysl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klapa sie niedlugo pomaluje + Twoj pomysl:)

będzie koks :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zeby to raz;p:D [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:14_________________________________________________nastapił sądny dzien...

pit-stop:D

-nowe wahacze lem

-nowy filtr kabinowy, powietrza, oleju, paliwa

-Motul 6100+

-tarcze i klocki tył.... na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

i chyba wszycho;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...