Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a OZ Futura? ;(

Nieeeeee :wallbash:

Jak dla mnie sportec :good: Albo mtm coś :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

znajdz mtm'a... kiedys na allegro wisialy 3 sztuki za duza kaske w sumie.

Opublikowano

znajdz mtm'a... kiedys na allegro wisialy 3 sztuki za duza kaske w sumie.

Dlatego przemyśl sporteca :wink4: Nowak chyba miał na handel jeśli dobrze pamiętam? Przymiarkę sobie zrób :) chyba że już nie ma... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma, ma....

ale mysle jescze nad Nosbowymi i nowakowymi RH.

Opublikowano

ma, ma....

ale mysle jescze nad Nosbowymi i nowakowymi RH.

No to naciągnij na chwilę 2 oponki na te Nowakowe sportec'ki i zakładaj na jedną stronę :) zrób foty i zakoduj w pamięci :D Potem lecisz do Nosba zakładasz prosięta i masz porównanie :naughty: Ale jak dla mnie sportec będzie git :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 00:06_________________________________________________Sacha2.jpg:mysli: to niby sportec ma być

Opublikowano

IMG_0189-vi.jpg

fajne, ale nic specjalnego :tongue4:

Opublikowano

IMG_0189-vi.jpg

fajne, ale nic specjalnego :tongue4:

fajne :kox: mi tam sie podobaja :wink4: topor rezasz rezasz :kox::evil:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 00:19_________________________________________________na tej zółtej S4 fajnie wygladaja w szczególnosci na tej focie z tarcza i zaciskiem :slina::kox:

Opublikowano

Jak dla mnie topor powinien wrócić do:

picture.php?albumid=63975&pictureid=111407

Albo nowy wzorek RS6 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

felga z rsa to panerny czolg... ciezka ale za to bardzo mocna.

wyglad tez za***isty.

jeden minus... co 2-gie audi ma te kola, a jak zobaczylem we Wroclawiu Calibre z 17" a'la rs6 to sprzedalem w pesdy za polowe ich wartosci, no i moj rozmiar 9j Et35... lekko za szerokie.

Opublikowano

a może lambo? :naughty: i w biel je :kox:

Opublikowano
  • Autor

pieniazki nie rosna na drzewach;p

a ja plasteliny nie chce. :cool1:

Opublikowano

felga od merca :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a model:> :gwizdanie:

Opublikowano

nie znam nazw modeli ale pokażę ci :decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 00:49_________________________________________________13325251_732c19cf70_m.jpg

3926625079_0d3b5003e7_b.jpg

i jeszcze jeden model, który jest moim marzeniem, ale widziałem je tylko raz i więcej nigdzie znaleźć nie mogę... :kwasny:

a felga oczywiście w kolor - beż lub jakiś taki :kox:

Opublikowano

Bierz Sportec, ja wezme AVUSy i wszyscy beda happy :polew:

Opublikowano

Sporteci szalu nie robia... :(

Ja bym wkladal prosiaki.

Do B5 to b dobry wybor za smieszne pieniadze :good:

No i RS6 ...wiadomo, klasyk :wink4:

Opublikowano
  • Autor

rs6 juz przerabiane:D

prosiaki... bylyby ok chyba :kox:

Opublikowano

Topór ja Ci wysyłałem dane do wysyłki?? :mysli: :mysli: :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.