Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten gruby uchwyt do Nokii daje radę? :mysli:

mam taki sam, trzaskał się yebany :disgust:

ale potraktowałem go klejem na wszystkich możliwych łączeniach i jest git :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ogolnie go nie uzywam, zabralem go do zakopca zeby telefon mi po aucie nie latał...

troche trzeszczy ale jakis zly nie jest...

Opublikowano

A to jak trzeszczy to mam go w d... :decayed:

Opublikowano

Czemu nie masz klubowych ramek ? :mysli:

Opublikowano

bo on nie toleruje takiej wioski :gwizdanie:

Opublikowano

Czemu nie masz klubowych ramek ? :mysli:

bo są brzydkie :kox: pewnie dlatego nie ma

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

bo są brzydkie :kox: pewnie dlatego nie ma

:good:

On sam jest brzydki... Jak go spotkam na drodze to specjalnie będę odwracał głowę udając że go nie poznaję :tongue4:

Zmieniasz ten felunek czy nie? Bo ile będziesz na brzydkich avusach jeździł :decayed: tyle ładnych felg a on się zdecydować nie może... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ramki klubowe sa brzydkie... i troche wieją festynem dlatego je sciagnałem.

co do felg to zostają avusy, podnieta na porsche turbo looki mi przeszła, czekam na wieksza ilosc gotowki i szykam jakiegos grubego koła a swoja droga Avus II tez jest za***isty :)

Opublikowano

bo są brzydkie :kox: pewnie dlatego nie ma

:good:

On sam jest brzydki... Jak go spotkam na drodze to specjalnie będę odwracał głowę udając że go nie poznaję :tongue4:

Zmieniasz ten felunek czy nie? Bo ile będziesz na brzydkich avusach jeździł :decayed: tyle ładnych felg a on się zdecydować nie może... :tongue4:

eee makaron co ty pitolisz ... Karol ladny chlopak jest :polew:

nie widzisz ?

David_Hasselhoff_tn.jpg

Opublikowano

eee makaron co ty pitolisz ... Karol ladny chlopak jest :polew:

nie widzisz ?

David_Hasselhoff_tn.jpg

Wybacz NAWET w takich chłopcach nie gustuję :decayed::naughty: Więc jaki on by piękny nie był to ni uja dla mnie zawsze będzie brzydki... ramki klubowe dla mnie ładniejsze od niego i od każdego innego z pytką między nogami... :decayed: wszelka swołoć pci męskiej sio :sick3:

Sorry Karolku :decayed:

ramki klubowe sa brzydkie... i troche wieją festynem dlatego je sciagnałem

Ja mam "przedliftowe" czy jak to ktoś nazwał "oldschoolowe" ramki klubowe i one są wypas :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie ramki to blacha sprawa;p

z przodu mam 3d "Audi Świton-Pazkowski Lubin" a z tyłu 6/12 b5 battalion i jest pieknie :cool1:

Opublikowano

dla mnie ramki to blacha sprawa;p

z przodu mam 3d "Audi Świton-Pazkowski Lubin" a z tyłu 6/12 b5 battalion i jest pieknie :cool1:

poka tylnią poka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prosz

blacha.jpg

Opublikowano

Czy mi sie wydaje, czy lakier nie wyszedl na klapie? :)

Opublikowano
  • Autor

no jednak czarny troszku rozni sie od zielonego;)

Opublikowano

topor słyszałem że promujesz na forum David'a Hasselhoff'a i stąd masz tyle kasy na mody :thumbdown::naughty::D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to swoja droga... :naughty: ale popatrz na napis pod moim avatarem :cool1:

Opublikowano

to swoja droga... :naughty: ale popatrz na napis pod moim avatarem :cool1:

Widziałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gwint znow on board, odnowiony, ze zmieniona charakterystyka i z odbojami poliuretanowymi:) ...jest na prawde twardo i nisko :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.