Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze mówiąc to był chyba "spotowy magnes" u nas king.gif

dla wlascicieli B5...bankowo tak...chociaz nie ukrywam, ze mi tez sie bardzo bardzo bardzo to autko podoba

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no auto jest :kox:

Topor ale FUNK teraz wymiata :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chlopaki!! bylo bardzo fajnie.

teraz do BDG zawitam jakos zima;p to wpadne do Was na spot rzecz jasna :hi:

Opublikowano

:polew:

Wy chyba nie jeździliście tym .... Jak dla mnie to szkoda kręgosłupa :evil:

Do germanii na bana się nadaje, ale nie na trasę Poznań - Bydgoszcz :hi: i pokrewne .

Opublikowano

są jeszcze mniej wygodne auta i nadają się na PL drogi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

oktawian to emeryt:D dlatego ma takie myslenie :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Karolu, Ty też jesteś emerytem... w końcu masz 69 lat :polew: dobrze się trzymasz jak na swój wiek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chemia robi swoje :naughty:

Opublikowano

botoks? :naughty:

Opublikowano

:polew:

Wy chyba nie jeździliście tym .... Jak dla mnie to szkoda kręgosłupa :evil:

Do germanii na bana się nadaje, ale nie na trasę Poznań - Bydgoszcz :hi: i pokrewne .

Jeździłem i robi szał jak na AFF 1.9 75PS :decayed::kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________no na 69 to sie dobrze trzymasz :cool1:

:polew:

Opublikowano
Wy chyba nie jeździliście tym .... Jak dla mnie to szkoda kręgosłupa

chyba nie jeździłeś na prawdę twardo :kox:

Opublikowano

chemia robi swoje :naughty:

Ta chyba FM :decayed:

Jeździłem ... jest taki jeden jeszcze co zęby marsza grają jak się jedzie. A przy omijaniu dziur/dołków/torów itp. wstrzymuje ruch w całym mieście.

A co do emeryta to proszę Kiri się nie wypowiadać z wiadomych względów :chytry:

Jestem człowiekiem, który sobie ceni wygodę i przestrzeń nad głową :cool1:

A i Kiri imiona piszę się z dużych liter... mniemam, że jeszcze to pamiętasz :chytry: czy już rectum się odzywa w tym wieku ? :decayed:

Opublikowano

chemia robi swoje :naughty:

Ta chyba FM :decayed:

Jeździłem ... jest taki jeden jeszcze co zęby marsza grają jak się jedzie. A przy omijaniu dziur/dołków/torów itp. wstrzymuje ruch w całym mieście.

A co do emeryta to proszę Kiri się nie wypowiadać z wiadomych względów :chytry:

Jestem człowiekiem, który sobie ceni wygodę i przestrzeń nad głową :cool1:

A i Kiri imiona piszę się z dużych liter... mniemam, że jeszcze to pamiętasz :chytry: czy już rectum się odzywa w tym wieku ? :decayed:

Pisze się WIELKĄ LITERĄ, a nie "z dużej", jak już się czepiamy ;p

Opublikowano

Mea Culpa :gwizdanie:

Jak by nie patrzeć sens wypowiedzi został zachowany :evil:

No i żeby tylko takie błędy były na forum :slina: to świat był by piękniejszy a o poprawnej wymianie płynu hamulcowego nie wspomnę :przebiegly:

Opublikowano

oktawian to emeryt:D dlatego ma takie myslenie :gwizdanie: :polew: :polew:

W tej wypowiedzi sens również jest zachowany :gwizdanie:

i już lepiej skończ offtopować bo dostaniesz krope :naughty:

Opublikowano

Tak zachowany, owszem tyle tylko, że z pominięciem wzajemnego szacunku ... to tzw. netykieta tak dla wiadomości :hi:

Opublikowano

A ja wróce do tematu US lampionów Krycha ma takie u siebie i świecą za***iście:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125552.0

c991e93224c004a8med.jpg

Opublikowano

Tak świecą, ale do pierwszej kontroli drogowej :cool1:

Opublikowano

Tak świecą, ale do pierwszej kontroli drogowej :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurffa bez OT!!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.