[B5 AVG++] madafaka OEM

topor

a co z tym licznikiem ? doczekamy sie filmiku ew. zdjęcia ? :evil:

fura kozak , jak dla mnie , nie ma lepszej b5 w dieselku od tej ;)

• Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a co z tym licznikiem ? doczekamy sie filmiku ew. zdjęcia ? :evil:

fura kozak , jak dla mnie , nie ma lepszej b5 w dieselku od tej ;)

dzieki dzieki;) -milo cos takiego uslyszec.

fotki jutro cykne moze... od rana do nocy na uczelni. mam chory plan i nie mam na nic czsu, ale postaram sie.[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:13_________________________________________________http://img86.imageshack.us/img86/2416/0001zr.jpg[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 21:20_________________________________________________Ponawiam pytanie mojego starszego kolezki z rodzinnego miasta:D

jak bedzie better: ?? bo chce cos wykombinowac na nast sezon.

Polerka:

wsee006kl0464pqbx3.jpg

czy ciemny grafin czy moze ma zostac srebreny lakier??

do twojego auta tylko polerka !

bo masz lekko dziadkowy kolor... i raczej elegancka audi ( kolor + listwy chrom wokol szyb)

wiec felgi w czarnym graficie ( agresywne ) nie beda pasowac do tej koncepcji

( tym bardziej ze grill tez masz chromowany tak jakby z s4 )

wiec tylko i wylacznie polerka ... :)

no jak sie je spoleruje to beda sie swiecily jak psu jaja... przykladowo jak te kola od TT....wiesz o co chodzi. i boje sie zeby nie bylo cyganerii.

a za dzadkowy kolor zrobie CI lekkce wychowawcza na spocie:D -moj kolor jest wyjatkowy:D i malo go;p :D

ogolnie jest pare opcji:

biale proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - nie bedzie pasowac do koncepcji autka

grafitowe proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - nie bedzie pasowac bo te auto jest za eleganckie

srebrne proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - tak jest teraz

czarne proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - nie ta koncepcja

polerka - :kox: jak bedziesz przejezdzal kolo szkoly to ulica bedzie sliska od sluzu z dziewczyn

ja bym nie ruszał :wink4:

popieram,

tylko prosze Cie, obniż go :decayed:

jak stopnieja sniegi:D poki co popertalam:D na zimkach 15"

kufa:D niedobrze bo bede musial zainwestowac w lancuchy:D

jak dla mnie polerka, to będzie za dużo jak na tą fure, nie bedzie pasować do tego koloru. tearaz autko jest ladne, ale spokojnie, jak dojda kola w polerce to to sie bedzie mialo nijak do siebie, lepiej by było zostać przy bardziej przyziemnym wygladzie, lecz agresywnym :tongue4:

zostaw srebrne, odswierz je troche na nastepny sezon, obniż furacza i bedzie kozak :> :> :evil:

poza tym pytanie, tył zostawiasz bez zmian ? ;> troche ten wydech ginie w zderzaku :( nie myslales od wsadzeniu dwórury np z A6 1.9 tdi ? :)

Ts2lE2P0.jpg :evil: :evil:

no mi się też wydaje że gdybyś miał np. auto koloru czarnego to felga w chromie pasowała by idealnie, bo masz jednak troche tego co uwielbia YKK na aucie :naughty:

ale z tym mało spotykanym zielonym to właśnie jest problem, bo ani chrom ani grafit nie będą za bardzo pasować, chyba będziesz musiał zostać przy srebrnym, może przy troche ciemniejszym, ale znów szału nie będzie :gwizdanie:

a tak apropo, rzuć na priv info co do tych felg z eSs :tongue4:

Ts2lE2P0.jpg :evil: :evil:

wydech bedznie nieco inny;) hmmm bardziej surowy :cool1:

hehe;) LCQ tez tu jest;) ...i nowek:d

a co do chromu to nie uwazam zebym mial go nadmiar... seria listwy wokol szyb. Podoba mi sie, pasi pod kolor, a jezeli chodzi o kola to na pewno bedzie polerka lub zostana srebrne... ale to jescze kwestia czasu.... do wiosny;p

Moje jak nie zejda ida w polerke na 100% :) Wiec ty sie nie waz! :decayed:

Daniele:D kto pierwszy ten lepszy:D -zapertalam do garazu polerowac:D

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.