Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

doszło nowe radyjko, concerta mialem juz dosyc a w zasadzie zajebiaszczej reg glosnosci:)

alpine.jpg[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:13_________________________________________________aaa i jutro nowe fotki, mala sesja sie szykuje;) [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:15_________________________________________________1aaae.jpg

2aaaa.jpg

3aaa.jpg

4aaa.jpg

10518160.jpg

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ładny :kox:, teraz tylko gleby i dobrej feli brakuje :gwizdanie:

Opublikowano

no no Topor furka kozak :good::decayed: mam nadzieje ze jakies foto zostawiles na kalendarz a nie wysypales sie z najlepszych :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no ładny :kox:, teraz tylko gleby i dobrej feli brakuje :gwizdanie:

zakladam 19" na dniach wiec spoko;) a z zawieszka sie pomysli.

no no Topor furka kozak :good::decayed: mam nadzieje ze jakies foto zostawiles na kalendarz a nie wysypales sie z najlepszych :tongue4:

gdzie ja tam... nie mam szans;p

Opublikowano

Ładne fotki :good: Auto też :naughty:

Może masz fotke jak się komponuje podświetlenie radyjka w środku auta?? Ciekaw jestem bo moje też mnie dobija :kwasny:

Opublikowano

2aaaa.jpg

gleby i kola brakuje :gwizdanie:

troche sie to body gubi na Twoim kolorku :confused4:

wymien zarowki w kierunkach przednich na clear :good:

Opublikowano

no i jeszcze yellow foglamps :gwizdanie:

Opublikowano

Esą traktorem w pole ? :)

Opublikowano
  • Autor

poki co jescze da rade:D [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:07_________________________________________________

Ładne fotki :good: Auto też :naughty:

Może masz fotke jak się komponuje podświetlenie radyjka w środku auta?? Ciekaw jestem bo moje też mnie dobija :kwasny:

fotki niestety takowej nie mam, ale jutro moge cyknac. poza tymjestem mile zaskoczony tym podswietleniem bo idealnie komponuje sie z pozostałoscia swiecidelek :naughty:

Opublikowano

Toporek popraw sobie opis pod avatarem masz FWD a na fotce listy wewnętrznej widziałem quattro :)

Opublikowano
  • Autor

wszytsko jest ok;)

Opublikowano

wszystko ładnie tylko ten wydeszek bidny ...

Opublikowano

why? wydech moze byc jest :good:

lepiej tak niż przesadzić

:gwizdanie:

wiejskituningwydech1.jpg

:polew: :polew: :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

koncowki leza w garazu i czekaja na swoja kolej, i koniec spekulacji na ten temat:D :hi::tongue4:

Opublikowano

Toporek popraw sobie opis pod avatarem masz FWD a na fotce listy wewnętrznej widziałem quattro :)

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Toporek popraw sobie opis pod avatarem masz FWD a na fotce listy wewnętrznej widziałem quattro :)

:decayed:

o co wam chodzi:D kiedys bedzie Q:D

Opublikowano

jak dorośnie będzie Quattro! :naughty:

Opublikowano

topor :good:Autko pierwsza klasa :notworthy:

A foty też masakra... :shocked:

Fajnie idziesz z modami...Powodzenia...

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Real też autko pierwsza klasa, pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.