Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co nie zmienia faktu ze przydaloby sie ja troche obnizyc i .... wlozyc 19"

hehehe - cały Paweł... :wink4: - co nie zmienia faktu , że ma racje :tongue4:

- Karol - gratulacje - KOX :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę ,że budowa chyli sie ku końcowi-----kiedy sprzedajesz :D

Opublikowano
  • Autor

widzę ,że budowa chyli sie ku końcowi-----kiedy sprzedajesz :D

jak obnize, zaloze lepsze koło i znajde skórke:D [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 19:09_________________________________________________s43.jpg

s44p.jpg

s45.jpg

Opublikowano

trzaa obniżyc, nie ma bata

i wieksze koło :decayed:

a tak to spoko :good:

Opublikowano

dobra robota, nie ma co :slina:

jest na czym oko zawiesic :shocked:

ale na jakims jasnym kolorku ten tylni zderzaczek lepiej sie prezentuje :cool1:

ale i tak jest extra koxx :kox:

p.s. jak dorosnę, zapracuje, założe rodzinę, zestarzeję się i wygram w dużego to też taką zrobię :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

wiesz... ogolnie jak auto jest czyste nie ma dramatu. na Fotkach auto jest brudne, chociaz tego nie widac. Wiadomo jak jest jasny lakier to lepiej sie prezentuje przedni i tylny zderzak.. ale co zrobic... nie mozna miec wszytskiego.:(

Opublikowano

jak obnize, zaloze lepsze koło i znajde skórke:D

A 2,7 pod mache i Q to co ? :P

Opublikowano

niech klekot zostanie :decayed:

Opublikowano

a wiecie ze :naughty: :naughty:

Karole czysci auto co 2-3 dni

myslalem ze ja czesto czyszcze ale on przegina :hi::kox:

Opublikowano

No topor :evil: :evil: jest git :kox: :kox:

Opublikowano

autko fajne, felgi pasują do wyglądu ala S

to są 17? bo nie doczytałem.

Aha masz jakiegoś kumatego lakiernika?

Opublikowano
  • Autor

autko fajne, felgi pasują do wyglądu ala S

to są 17? bo nie doczytałem.

Aha masz jakiegoś kumatego lakiernika?

Felgi 17" ori S4

a jesli chodzi o lakiernika to ja malowalem wszystko w ASO Kia.

Opublikowano

no no wygląda :kox: ghratuluje a te zderzaki od esy :slina: :slina: :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieks;) :) w sumie total seria:D :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 16:39_________________________________________________doszedł kolejny mod który chyba najbardziej cieszy;)

20090708h.jpg

Opublikowano

ja sie nie moge doczekać kiedy zamontuje swój zderzaczek

jak zamontowałeś podłaczenie sprysków razem z spryskami do szyb???

Opublikowano
  • Autor

ja sie nie moge doczekać kiedy zamontuje swój zderzaczek

jak zamontowałeś podłaczenie sprysków razem z spryskami do szyb???

niee :D:kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no to jak????

Opublikowano
  • Autor

FUNK :gwizdanie:

Opublikowano

no to jak????

podłączył sie skubaniec pod dodatkowy przycisk [funk] :naughty:

Opublikowano

powiem ze leje sie ze spryskow lepiej niz by to zrobil 20latek po wiagrze

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.