Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] 17536 lub 4488 długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1 mieszanka uboga


Mr.Brayan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !!!

Audi A4 B6 2.0

Mam poważny problem z tym błedem "17536 lub 4488 długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1 mieszanka uboga " ,samochód jak na 131ps jest słaby powinien mieć wieksza moc ,dużo pali .Obroty ma równe pracuje bardzo cicho i równo.Wydaje mi sie ,że wbijając 2 bieg i dajac gaz do dechy powinien rwać aswalt a mimo tego nie ma mocy ,idzie ale nie tak jak powinien !!!

Co wymieniłem juz w silniku :

-sonda lambda 1

-przepływomierz

-4 świece

-4 cewki

-rozrząd oleje filtry itp.

-głowica + pierścienie -powód brał olej po zakupie

Błąd o którym pisze wyżej był już przed wymianą tego wszystkiego co napisałem kasowany był już z 10 razy dalej świeci,zapala sie po ok. 100km przejechanych Co mam wymienić ?Sprawdzic? Zrobic? Ratujcie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie !!!

Audi A4 B6 2.0

Mam poważny problem z tym błedem "17536 lub 4488 długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1 mieszanka uboga " ,samochód jak na 131ps jest słaby powinien mieć wieksza moc ,dużo pali .Obroty ma równe pracuje bardzo cicho i równo.Wydaje mi sie ,że wbijając 2 bieg i dajac gaz do dechy powinien rwać aswalt a mimo tego nie ma mocy ,idzie ale nie tak jak powinien !!!

Co wymieniłem juz w silniku :

-sonda lambda 1

-przepływomierz

-4 świece

-4 cewki

-rozrząd oleje filtry itp.

-głowica + pierścienie -powód brał olej po zakupie

Błąd o którym pisze wyżej był już przed wymianą tego wszystkiego co napisałem kasowany był już z 10 razy dalej świeci,zapala sie po ok. 100km przejechanych Co mam wymienić ?Sprawdzic? Zrobic? Ratujcie ? :)

obejrzyj sztange ktora steruje klapami kolektora dolotowego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...