Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Coś szarpło przy 170km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy mam malutkie pytanko bo mnie dziś autko troszku zaniepokoiło a mianowicie jechałem sobie jakiś czas non stop 160km/h po czym ktoś mnie na momencik przyblokował prędkość spadła do 140km/h a poźniej gaz i mniej wiecej koło 170km/h przy ledwo ponad 3 tys obrotów coś tak na chwilkę szarpło jak by turbinke odcieło tak dosłownie na ułamek sekundy nie wiecie od czego mogło sie takie cos zrobić? Od kiedy mam autko zdarzyło mi sie to max 3 razy i mniej wiecej w okolicach tych prędkości i obrotów :confused4: co to moze być proszę o pomoc

Opublikowano

a moze skrzynka szarpie kolega tak miał w AVF w A6 200k przebiegu i skrzynka padła a dokładnie łożyska szymi Ci skrzynia

Opublikowano
  • Autor

nie szumi nic sie nie dzieje ale co prawda pada mi dwumasik i moze gdzies ślizgać jest taka mozliwość??

Opublikowano

Mnie też tak szarpło jak to napisałeś jakis czas temu w Passacie. Od pierwszego szrapnięcia przejechałem jakieś 1000km i w drodze powrotnej silnik po dwóch szarpnieciach odmówił posłuszeństwa, cos w nim jakby zagruchotało delikatnie, nie chciał wejśc na obroty, ale nie zgasł sam. Podejrzenie padło na pompki, ale po podmianie pompek nic sie nie zmieniło. Dopiero wymiana szklanek pomogła. Równie dobrze, może to jakiś chwilowy zanik napięcia powoduje takie szarpnięcie.

Opublikowano
  • Autor

nawet mnie chłopie nie stresuj tu ale u mnie nic nie strzeliło ani nic takiego tylko po prostu chwilowy zanik mocy tak jak by był

Opublikowano

To ja bym zaczął od Turbiny... Napierw na komputer do kogos ktos sie na tym zna i sprawdzal po kolei :) W koncu znajdziesz przyczyne... Powiem Ci ze mialem takie szrpniecia tak jak ty ale to wszystko dzialo sie dosyc szybko gdys postanowilem przegonic auto i tak jak u ciebie przy okolo 3 tysia szarpnelo.. i po paru kilometrach znowu i tak z dwa razy waz wkoncu mi zgazl :) Okazalo sie ze padla mi klapka gaszaca a chyba zawor n18 niewiem do kladnie.. Rozloczyl mi gosc calego ERG i tak jezdze caly czas z wylaczanym :P Koszt na prawy BROWAR :D

Opublikowano

sprawdz szklanki, jakiś czas temu miałem podobny przypadek

w dwóch były dziury a reszta wyklepana

Opublikowano

zobacz w jakim stanie są PD, być może któryś się zawiesił na moment

Opublikowano
  • Autor

zaraz po nowym roku gole na sprawdzenie bo nie lubie w takiej niepewności żyć :chytry: dam znac co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.