Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś się orientuje ile można wziąć za moje autko, od dłuższego czasu zastanawiam się nad nowszym modelem a nie wiem jak wycenić ??

1,9 TDI czarna perła 98rok (kodowany na 99) seria 90 KM - po chipie u Rogala = 111 KM

- przebieg: 230 000 km

Autko posiada:

- elektryczne szyby przednie

- tempomat

- klimatronik

- lampy ksenonowe

- alu 16" w idealnym stanie + Opony nówki Dunlop SP Sport 9000 (styczeń 2008)

- 4 poduszki

- ABS

- Radio z CD

+ komplet zimówek na alusach

po wymianie wahaczy przód, olejów, filtrów, paska rozrządu + pompa wody (luty 2008)

bez wkładu finansowego - siadać i jechać

Opublikowano

Ze 23 powinienes wziąć przy dzisiejszych cenach :gwizdanie:

Opublikowano

jesli jest mega zadbane tak jak piszesz to ... ja bym wolal 24-25 000zl

:P

sa tacy co wola dac wiecej i miec spokoj

a sa tez tacy co pojda i kupia 98r za 17 000zl i potem wloza nastepne 5 000zl :P w naprawy

Opublikowano

mcm00 a ile byś chciał za nia wziąc? :mysli:

Opublikowano

Sprzedaj osobno alu-felgi to lepiej na tym wyjdziesz . Auto powinno zejść za 23000zł.

Opublikowano
  • Autor

mcm00 a ile byś chciał za nia wziąc? :mysli:

myślałem z felunkiem letnim i zimowym puścić za 25 000 zł[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 15:16 _________________________________________________ale jeszcze ostateczna decyzja o sprzedaży nie zapadła :mysli:

Opublikowano

Ładną ją masz.I fajnie że możesz sobie pozwolić na nowszy.Co do ceny:

Środkowe lata produkcji i TDI.W sumie za te 25 ją wystaw z opcją"do negocjacji".A ja za mniej niż 23500 bym jej nie puścił.W końcu ktoś kupi a jak się napali to i bez targowania ci da tyle ile chcesz.

PS.Moja jest podobnego koloru.A za same alumy ile byś chciał?

Opublikowano

W auto włożyłeś sporo pracy i kasy, wygląda na zadbane i moim zdaniem 24tys zl powinieneś spokojnie wziąc za nią :th:

Opublikowano

Ja też uważam że powinieneś wystawić w cenie coś koło 24-25 tysi na tych alu i tak jak piszesz ze wszystkim. Ja swojego avanta z tego samego roku nie oddałbym za mniej niż 24 :tongue4: Ale ja nie planuję oddawać na tą chwilę mojego sreberka :wink4::hi:

Opublikowano

mcm00 chcesz sprzedac czy po prostu chcesz wiedziec ile mozna wziac.. :naughty:

Bo w jednym dziale pytasz o fele do Twojego autka.. a w innym o lampki do tylu. Wg mnie nie kupuje sie fel i lampek do auta ktore chce sie sprzedac.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a może mam drugie autko ?? :tongue4: niepomyślałeś

Opublikowano

mcm00[/color][/b] chcesz sprzedac czy po prostu chcesz wiedziec ile mozna wziac.. :naughty:

Bo w jednym dziale pytasz o fele do Twojego autka.. a w innym o lampki do tylu. Wg mnie nie kupuje sie fel i lampek do auta ktore chce sie sprzedac..

ykk niektórzy właśnie ładuja kase w auto które za chwile sprzedadza,różne sa kółka zainteresowań :kox:

Opublikowano

wystawiaj ze 24-25 .... jesli chcesz sprzedawac

do malej negocjacji :) jesli ktos szuka zadbanego to znajdziesz klienta ...

Opublikowano

mcm00 chcesz sprzedac czy po prostu chcesz wiedziec ile mozna wziac.. :naughty:

Bo w jednym dziale pytasz o fele do Twojego autka.. a w innym o lampki do tylu. Wg mnie nie kupuje sie fel i lampek do auta ktore chce sie sprzedac.. :mysli:

Jak dla mnie to bezsensowne zakladanie tematów i lanie wody.

A odnośnie samego tematu... piszecie tutaj kwoty 23-25 tyś :) Ciekawe ilu z Was by dało te pieniądze za silnik 90 KM... zaloze sie ze wiekszosc szukala by AFN'a.

Opublikowano

Ja bym dał maks 19 tys. :)

Opublikowano
  • Autor

bo tyle masz :tongue4: , czy tak wyceniasz :>

Opublikowano

ja mysle, ze za 22k bys sprzedal

watpie, zeby Ci ktos dal 24-25 za 90-konnego tdi, chociaz "wariaci" sie zdarzaja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma 111 KM

Opublikowano

jak dla mnie to ten temat zmierza wielkimi krokami do zamknięcia...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.