Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja pojadę i zabiorę moją kobiałkę :)

Czyli rezerwacja += 2;

Opublikowano

a czemu Yshia, sie z nami nie wybiera?? jedyna aktywna forumowiczka...rodzynek by sie nam przydal ;)

Opublikowano
rodzynek by sie nam przydal

:mrgreen: Widze ze Murzynek dobrze tutaj kombinuje tylko pamietaj ze ja sam juz teraz moge was nie upilnować :lol: ale w sumie wody tam nie ma to sie moze nie potopicie

Opublikowano
wody tam nie ma to sie moze nie potopicie

ale jest wiele innych ciekawych sposobow spedzania bezennych nocy/porankow

[ Dodano: 31-10-2006, 20:18 ]

no to czekamy na odzew wyzej wymienionej ;)

Opublikowano

piszę się na ten zlocik z żonką to będzie mój debiut w tym towarzystwie, fajnie będzie was poznac face to face :mrgreen: a jak się upiję to ze mnie pożytku nie ma spię jak niedzwiedz zima :mrgreen: to gzie ta lista do zapisu i dane do przelewu :?: bo ja bym brał 16,17,18

Opublikowano
to gzie ta lista do zapisu i dane do przelewu

na pierwszej stronie jestes juz wpisany dane do przelewu wkrotce :wink:

Opublikowano
to gzie ta lista do zapisu i dane do przelewu

na pierwszej stronie jestes juz wpisany dane do przelewu wkrotce :wink:

dzięki czekam ,oh jak ja lubię takie cóś :twisted:

Opublikowano

wiki, musisz sie przygotwoac psychicznie...z dzikami nie ma spania ;)

ktos juz sie orientowal jak z rezerwacja, przelewami itp, HUgo chyba Ty miales sie tym zajac ;)

Opublikowano
z dzikami nie ma spania

a co my tam mamy jechac odpoczywac to ma byc wieczorek zapoznawczy :mrgreen: jak chcialbym spac to zostal bym w domku :grin:

Opublikowano
napisał/a:

z dzikami nie ma spania

a co my tam mamy jechac odpoczywac to ma byc wieczorek zapoznawczy :mrgreen: jak chcialbym spac to zostal bym w domku :grin:

prowde gada, polac mu ;)

Opublikowano
prowde gada, polac mu

juz za 3,5 miesiaca :twisted:

Opublikowano

wszystko świetnie, mnie tylko zima przeraża :???:

Opublikowano

kiedy będą jakieś konkrety? Tzn. po prostu gdzie, w jakim terminie i za ile. Może też bym pojechał się integrować. :mrgreen:

Opublikowano

Kaziu_Wichura, konkrety juz sa 16,17,18 luty okolice wisly, 45pln/o dzien z wyzywieniem

Opublikowano
Kaziu_Wichura, konkrety juz sa 16,17,18 luty okolice wisly, 45pln/o dzien z wyzywieniem

oo dzięki. Powiedz mi jeszcze do kiedy są zapisy na wyjazd ?

Opublikowano

hugo mial sprawdzic rezerwacje, zapisow niema, wpacamy kase, a jak ktos rezygnuje to kasa przepada

Opublikowano

musimy ustalic jakis termin do zapisu np. koniec roku bo nigdy nie bedziemy wiedziec ile osob pojedzie i na ile robic miejsce ewentualnie po tym terminie tylko lista rezerwowa wrazie jakby ktos zrezygnowal

Opublikowano

a jak bedzie wyglądała sprawa pokoji :?:

ilu osobwe (2, 4, 6) :?: jak sie spasuje towarzystwo :?:

latem byłem w Wiśle to w Gołębiewskim było 90zł za dwie osoby ze śniadaniem :cool:

moze też warto pomyśleć :cool:

Opublikowano
wiki, musisz sie przygotwoac psychicznie...z dzikami nie ma spania ;)

już zaczynam ćwiczyć bo z dzikami może być ciężko :mrgreen:

żonka już poinformowana, najarana i gotowa z dzikami bawić się do rana :lol: tzn. kanapeczki, donoszenie wódeczki no i odprowadzanie do łazieneczki według zapotrzebowania :lol:

Opublikowano
a jak bedzie wyglądała sprawa pokoji

no ja juz z Tomboyem nie spie raz mi wystarczy :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.