Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

chyba ze lukas23, chcesz kontynuowac role klubowego drivera

Dajcie mi tylko odpowiednie quattro i damy rade o kazdej porze :twisted: zamkniete bramy tez moge taranowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super okolica jestem zaaa :) A jest tam jakieś pomieszczenie do picia ? Bo ja pier.... zeby wszyscy pili u mnie w pokoju jak ostatnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, no to chlopaki nie ma sie co zastanawiac, tylko wybieramy ochotnika ;) ktory zajmie sie zbieraniem € i zrobi rezerwacje. termin ten co podal lukas wszystkim pasuje??

Ja moge zbierać kase i zrobić rezerwacje.Jutro zadzwonie i dowiem się wszystkiego i zapytam o wyciąg :) Co do terminu to trzeba ustalić konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miseczke weżmiemy

:lol:

co podal lukas wszystkim pasuje??

tego nikt nie wie ale jak sie bedziemy zastanawiac to nic z tego nie bedzie bo zawsze komus bedzie nie pasowac nawet sam nie wiem czy nic wtedy nie bede mial ale na 80 % jestem bo co wy bezemnie zrobicie kto was bedzie pilnowal jak Żółw pojdzie spac z noga na laptopie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:

Napewno częśc wpadnie tylko na weekend.Ale będą i tacy co przyjadą w czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super okolica jestem zaaa :) A jest tam jakieś pomieszczenie do picia ? Bo ja pier.... zeby wszyscy pili u mnie w pokoju jak ostatnio :D

Jest spokojnie można pić do rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na mazury to mielismy blisko ale i tak bylismy na 23 to tutaj moze byc kiepawo z czasem ale to sie jeszcze dogra tylko na ile osob to rezerwowac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:

Napewno częśc wpadnie tylko na weekend.Ale będą i tacy co przyjadą w czwartek :)

Ja moge być od czwartku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wyjazdem w czwartek , piszcie liste kto jedzie , ze kase wplacamy całą i jakis termin do kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...