Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

tak maly blad ostateczny termin 17 i 18 luty 2007r ewentualnie jakby ktos byl chetny to jeszcze dodatkowo 16 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie deklarowalem na mazury i nic nie wyszlo.

Teraz mam taki problem, ze jesli napisze prace to miedzy 13 - 16 lutego mam miec obrone. Ale nie wiem czy dam rade napisac i jesli nie to prawdopodobne, ze wyjade za granice.

Jesli jednak bym sie bronil i obronil to bym przybyl i do tego z kilkoma krowkami za zdanie + do tego za urodzinki, ktore mam 19.

Ile by wynosila skladka :?:

Bo szkoda mi wplacic i straci bo ostatnio troche biedny jestem. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjeć fajnie wyglada, może i są fajniejsze lokalizacje al emi ta pasuje...z terminem postaram się dopasować do większości :wink:

teraz mozna na listę wpisać :smile:

a co z kobietkami :?:

bierzemy czy nie :?:

nie bedę przecież nastawiał swojej a potem powien, że sorry kochanie ale na miejscu będą zdrowe i jędrne młódki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jędrne młódki :mrgreen:

w gorach to jałówki bardziej :D na mazurach dziewczyny byly wyluzowane, wiec mysle ze tu tez nie beda przeszkadzac....byle sie nie spinaly za bardzo... ;)

[ Dodano: 30-10-2006, 22:09 ]

na czkawke :lol:
oj lukas hamuj bajere...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia bym pojechał,bo podejrzewam ze odbywa sie podobnie jak na zloach Calibra-Team.Piatek-imperaz,Sobota-kac/sprawnosciówka/imperaz,Niedziela-kac/powrót.

poczekam na wiecej danych i termin do wpłaty.ale czy te 50 pare miejsc to nie za mało?

czy wjazd maja tez inne autka,oprócz Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wjazd maja tez inne autka,oprócz Audi

jak inne autka same A4 a juz napewno Klubowicze

czy te 50 pare miejsc to nie za mało?

uwazam ze wystarczy bo widac ile jest chetnych pozniej i tak pol odpadnie to bedzie w sam raz jak zabraknie to namioty sie zabierze oj sorki to nie ten zlot :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak na zloach Calibra-Team.Piatek-imperaz,Sobota-kac/sprawnosciówka/imperaz,Niedziela-kac/powrót.

to kolega moze sie grubo zdziwic...podobienstwa niema zadnego....mozesz sobie poczytac jak bylo na mazurach to bedziesz mial wizje 10% z tego co bylo naprawde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...