Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

zdeniu musisz przyjechac, b o widze ze ostatnio spiety chodzisz, a tak to sie z dzikami wyluzujesz :cool:

:mrgreen: co by sie tylko za bardzo nie wyluzowac

fakt - sporo stresow - ale to przejsciowe

Dziś dzwoniłem do Wisły pytać ile kulig kosztuje i dowiedziałem się , że za kulig saniami do których wchodzi 15 ludzików , buli się 120zł.Czyli 8zł na głowe :twisted:

no to moze byc super zabawa

tylko ktoś z okolic niech zorientuje sie o jakis nocleg

bo moze na kilka dni moglbym sie wyrwac ale jeszcze nic pewnego :cool:

najpierw konkretna data wtedy bede mogl planowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nawet mozna by sie pokosic o 3 dni balowania i byc tam juz w czwartek bo moze czasu zbraknac na wytrzezwienie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że mało będzie jeżdzenia na nartach...:)

ej no jakos tego kaca trzeba zneutralizowac swiezym powietrzem ciagle nie bedzie sie pilo a moze bedzie :mrgreen: ostatnio tez tak mowilismy i 3 dni wyjete z zycia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan Izba - Jaworzynka koło Wisły i koleś robi sam kulig a jak daje zjeść i bierze 50 zł za dobe z pełnym wyżywieniem

A tak wygląda w lecie :)

Pomieści się 55 ludzików.Nocleg wraz z pełnym wyżywieniem wynosi 45 zł za osobę.Pokoje z łazienkami.Parking

Obraz137.jpg

Obraz142.jpg

Obraz135.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam. Mam nadzieję, że nie zostanę przez to znielubiany ;-), ale wtedy właśnie będę, jak dobrze pójdzie, albo w Kosovie po minach łaził albo talibów ganiał (zarabiając w ten sposób na B6) :mrgreen: Za to Mazury latem są jak najbardziej realne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy :lol:

Mam nadzieje , że kilka A4 quattro będzie to nas wciągnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super....mozna rezerwowac i wplacamy kase :D ....cene pewnie mozna by jeszcze urwac dla wiekszej grupy

Tam jest poprostu cudnie wyjeżdzasz taki najedzony że szok Bogdan izba zrobi takie ognicho i kulig z pochodniami. piknie ja sie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy :lol:

luzik damy rade, krowke na gorze sie postawi i zrobimy konkurs....kto 1 ten doji ....3s i wszyscy na gorze

mam jeszcze pytanko, jak tam sytuacja wyglada ze stokami, sa gdzies bliziutko?? raczej nie bede mial ochoty jezdzic autem....chyba ze lukas23, chcesz kontynuowac role klubowego drivera :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...