Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

No dokladnie z kasą tak robimy kto sie zapisze płaci wszystko odrazu a jak nie przyjedzie to ma pecha :D Przepijemy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pisze tylko jaki termin :?: zeby mi w srodku sesji nie przyszlo wyjezdzac :P bo przez was obleje studia :lol::lol:

Połowa lutego zapewne.Ale jak trzeba będzie to ustawimy tak , aby się wszyscy załapali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze decyzja (gdzie i kiedy) powinna zapasc dosc szybko, zeby mozna jeszcze zorganizowac odpowiednia ilosc miejsc. w gorach sa przewaznie rezerwacje duzo wczesniej

Dokładnie.I dlatego trzeba zrobić rozpoznanie , kiedy kończą się sesje i wtedy możemy ustalać termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynek jeden bedzie jechal tysiac zeby byc i sie pokazac a drugi to moze jakby robili u niego w miescie to moze sie pojawi

Dlatego Pozdrawiam wszystkich tych co rusza swoje 4 litery i beda na rocznicy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat będzie miał 16 kilometrów heheh

Ja jutro lece na dolny śląsk więc sie spotkam z grzesiem i pogadamy , przynajmniej ceny mniej więcej sprawdzimy itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede kolo jeleniej gory :) Moze bede wracal w niedziele przez wrocek zobacze napisze jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu, zartujesz, ja jechalem 600km na mazury to i Ty dasz rade, w koncu masz TDi

większy probelm jest z czasem tak więc wszystko zalezy od terminu :cool:

jeden bedzie jechal tysiac zeby byc i sie pokazac a drugi to moze jakby robili u niego w miescie to moze sie pojawi

stary wybacz ale jak juz pisałem, odległość wiąże się z czasem a tym jest u mnie gorzej

ale nie jest to przesądzone

jak będzie znany dokładny termin i miejsce to kto wie

może będzie mi dane poznać Was osobiście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do Wisły pytać ile kulig kosztuje i dowiedziałem się , że za kulig saniami do których wchodzi 15 ludzików , buli się 120zł.Czyli 8zł na głowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...