Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr


krzycho78

Rekomendowane odpowiedzi

:shocked: :shocked: :shocked:

Lipa totalna z tą regeneracją.

Nawet, jak oddadzą kasę to dla przestrogi podałbym na twoim miejscu adres firmy - przecież warto zapobiec takim sytuacją!

Skoro robią takie regeneracje, że po 1kkm turbo wygląda, jakby ktoś granat wrzucił do środka to lepiej u nich nie naprawiać.

Takie moje zdanie - szkoda czasu i pieniedzy zwykłego konsumenta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma luzu wzdłuznego, olej wydaje mi sie jak by ubywał, dymi na biało i jest olej w dolocie do silnika, w tryb awaryjny nie wpadł.

Podczas przyspieszania jest moment ze słychac to szuranie i auto przychamuje na okolo 5s i dalej jedzie.

popieram rozwiazanie banshee.

Zgadza się daj do czyszczenie T jak i sztuka nakazuje wraz z czyszczeniem dolotu i korektorow, wymienic odme i cieszyc sie dalsza jazda....

O cholercia, proste krzycho dawaj ich w odpowiedni topic warsztatow....[oczywiscie jezeli nawet oddadza za ''regeneracje''], szkoda czyjegos czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W niedzielę wysłałem do firmy która regenerowała mi to turbo dość obszerną recenzję na temat całego zajścia jak i podejścia do sprawy z ich strony.

Dzisiaj nieoczekiwanie zadzwonił do mnie człowiek z informacją że w rekompensacie za rozsypane turbo, stracony czas, nerwy itd. daje mi turbinę Borg Warner-używana niby po 80tyś/km nie regenerowana, zwraca mi koszty dojazdu kiedy to jechałem do nich z regeneracją, koszty za nowy filtr powietrza, oleju, przesyłki i dorzuca butelkę trunku

Jak tylko zamontuję nową turbawkę natychmiast wstawię logi do oceny, wtedy potwierdzicie czy to nowe turbo będzie działało tak jak mnie zapewniał człowiek z tej firmy

Dzięki Panowie że nakłoniliście mnie jednak abym walczył o swoje i nie odpuszczał

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...