Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przy Mio 500


truman

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy klubowicze, zakladam ten temat bo potrzebuje pomocy z navi Mio 500. Wiec kupilem ta nawigacje od czlowieka ktory wrzucil nowy panel, wgral automape. Ja dokupilem karte, sciaglem nowsza wersje automapy, zainstalowalem na karcie i wlasnie..jak zmienic zeby nawigacja korzystala z aotomapy zainstalowanej na karcie? Rozne porady, tutoriale czytalem ale nie umiem sobie z tym poradzic a zaloze sie ze jest to rzecz tak banalnie prosta do zrobienia ze az moga sie ze mnie smiac. Najlepiej by bylo jakbym komus podrzucil ta navi gdzies (Katowice, Sosnowiec, okolice, cale Zaglebie Dabrowskie) i by mi to wszystko ogarnal. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pokazac nawigacji jaki program ma odpalic i skad po nacisnieciu odpowiedniego przycisku,a poprzednia AM gdzie jest zainstalowana wurzadzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest zainstalowana w urzadzeniu. tylko ze wlasnie o to chodzi ze ja sie nie znam, nawet nie chce zaczynac, nie chce zmieniac nic w tych plikach bo popieprze tylko znajac moje szczescie. a navi jest mi potrzebna bo jestem kierowca z zawodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skontaktować się z człowiekiem, od którego kupiłeś urządzenie. Gość na pewno będzie umiał pomóc.

Ewentualnie poszukaj/popytaj tutaj:

http://www.my-navia.pl

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu zrobił bym tak:

Zgrał wszystkie pliki z Mio na komputer, zgrał wszystkie pliki z karty na komputer (taka kopia bezpieczeństwa danych), a potem kombinował do skutku z tymi plikami co są w urządzeniu. Jeżeli coś skasujesz, popsujesz lub skopiujesz nie tak jak trzeba, to zawsze możesz zgrać dobre pliki z komputera na Mio i być w pozycji początkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu zrobił bym tak:

Zgrał wszystkie pliki z Mio na komputer, zgrał wszystkie pliki z karty na komputer (taka kopia bezpieczeństwa danych), a potem kombinował do skutku z tymi plikami co są w urządzeniu. Jeżeli coś skasujesz, popsujesz lub skopiujesz nie tak jak trzeba, to zawsze możesz zgrać dobre pliki z komputera na Mio i być w pozycji początkowej.

TAk niby proste tylko ze jak ostro cos spieprzysz to komputer nawet nie bedzie widzial urzadzenia i nic nie wgrasz spowrotem.polecam ci program active sync tam masz opcje zrobienia kopii bezpieczenstwa i bedziesz mial wglad w pliki w urzadzeniu.jakbys mieszkal blizej to bym ci to ogarnol.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany w 5 minut dzieki użytkownikowi Tom A4.

Wystarczyło zmienić w pliku main.ini sciezke odczytu AM z pamieci flash na storage card. To wszystko.

Temat do zamknięcia. Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...