Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rozkrec to zobaczysz co jest grane

Opublikowano
  • Autor

no ale do bi-xa oprocz soczewki co bym musial wymienic ??

Opublikowano

nowy zarnik, odrazu pomalowac sobie zeby ladnie wygladalo przy twoim grafitowym lakierku na czarno wkladki i bedzie gites

Opublikowano
  • Autor

nie nie tylko srebrny :) najlepiej wygladaja :)

Opublikowano

eee tam widzial bys gdzies na real to odrazu by ci sie spodobaly.

Opublikowano
  • Autor

to wtedy znowu bym musial ten czarny gril a ja wole srebrny ori :P

Opublikowano

jak kupie lampy to beda czarne zeby u mnie pasowaly i moze z bixem odrazu ale sie zobaczy

Opublikowano
  • Autor

jak nie bedzie za duzo zmian to moze tez zaloze bi-xy.

Opublikowano

zapytaj goscia z forum rezal ostatnio troche kombinowania jeest i dobrze soczewke ustawic zebys mnie mial europejczyka az za natto ;p

Opublikowano

Pytanie jak wyciagnac soczewke ? Bo dzis odkresilem soczewke ktora sie trzba tam w srodku na srubkach aleeeeeeee przez gniazdo ktore sie wsadza zarnik nie da sie jej wyjac bo jest za szeroka.

Wiec ktoredy indziej ?

Opublikowano

wydaje mi sie ze trzeba zdjac klosz lampy niestety, czyli rozkleic

Opublikowano

Pytanie jak wyciagnac soczewke ? Bo dzis odkresilem soczewke ktora sie trzba tam w srodku na srubkach aleeeeeeee przez gniazdo ktore sie wsadza zarnik nie da sie jej wyjac bo jest za szeroka.

Wiec ktoredy indziej ?

da sie wyjac soczewke bez rozklejania lampy. oddzielnie wyciaga sie odbłysnik i soczewke przez dekielek za soczewka.

jak cos zapraszam do siebie. ogarne Ci to na mie4jscu i pokaze jak wygląda bix i jak świeci

Opublikowano
  • Autor

a mam takie pytanko czy mozna odwrotnie odblysnik zalozyc?? tzn teraz wypalone mialem na dole i jakbym to okrecil tak zeby bylo na gorze?? mozna tak?? chociaz na jakis czas.. jest jakas roznica albo bedzie zle swiecilo?? bo wydaje mie sie ze raczej jest ten odblysnik tak zbudowany ze nie powinno byc roznicy w zalozeniu tylko nie wiem jak ze swieceniem

Opublikowano

z tego co czytalem na forum to chyba bedzie ci swiecic w niebo ale nie jestem pewny czy to przy odblysniku czy przy soczewce. jednak masz wypalone?

Opublikowano
  • Autor

nom z jednej strony juz nic nie ma:/ ale soczewki tez byly zakurzone i juz sa wyczyszczone teraz tylko nowe odblysniki i bedzie git ;)

Opublikowano

no to d*pa jedz za srem na regeneracje

Opublikowano

a mam takie pytanko czy mozna odwrotnie odblysnik zalozyc?? tzn teraz wypalone mialem na dole i jakbym to okrecil tak zeby bylo na gorze?? mozna tak?? chociaz na jakis czas.. jest jakas roznica albo bedzie zle swiecilo?? bo wydaje mie sie ze raczej jest ten odblysnik tak zbudowany ze nie powinno byc roznicy w zalozeniu tylko nie wiem jak ze swieceniem

nie bedzie swiecic w niebo..

bedzie poprosty ten grucik od palnika z góry. przez co bedzie troche rozpraszał strumien swiatła.

ale jak masz wypalone jedna strone no na jakis dorazny czas jak ci auto potrzebne mozesz załozyc odwrotnie . bedzie to swieciło duzo lepiej.

Opublikowano
  • Autor

no to jestem po zabiegu rozbierania lamp i wina lezy w odblysniku jest juz troche wypalony wiec czeka mnie wymiana ale przy okazji wyszyscilem soczewke i co rowniez mnie zdziwilo i co chyba bylo powodem slabego swiatla to zle wlozone zarowki... po zlozeniu wszystkiego i ustawieniu swiatel jestem mile zadowolony gdyz jakosc sie poprawila. nie jest to taki efekt jakiego sie spodziewalem ale jest duzo lepiej i nawet w nocy cos widac :P teraz tylko wymiana odblysnika i mysle ze bedzie rewelacja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.