Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon


luibuki

Rekomendowane odpowiedzi

nowy zarnik, odrazu pomalowac sobie zeby ladnie wygladalo przy twoim grafitowym lakierku na czarno wkladki i bedzie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupie lampy to beda czarne zeby u mnie pasowaly i moze z bixem odrazu ale sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj goscia z forum rezal ostatnio troche kombinowania jeest i dobrze soczewke ustawic zebys mnie mial europejczyka az za natto ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wyciagnac soczewke ? Bo dzis odkresilem soczewke ktora sie trzba tam w srodku na srubkach aleeeeeeee przez gniazdo ktore sie wsadza zarnik nie da sie jej wyjac bo jest za szeroka.

Wiec ktoredy indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wyciagnac soczewke ? Bo dzis odkresilem soczewke ktora sie trzba tam w srodku na srubkach aleeeeeeee przez gniazdo ktore sie wsadza zarnik nie da sie jej wyjac bo jest za szeroka.

Wiec ktoredy indziej ?

da sie wyjac soczewke bez rozklejania lampy. oddzielnie wyciaga sie odbłysnik i soczewke przez dekielek za soczewka.

jak cos zapraszam do siebie. ogarne Ci to na mie4jscu i pokaze jak wygląda bix i jak świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21280.0[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 19:35_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko czy mozna odwrotnie odblysnik zalozyc?? tzn teraz wypalone mialem na dole i jakbym to okrecil tak zeby bylo na gorze?? mozna tak?? chociaz na jakis czas.. jest jakas roznica albo bedzie zle swiecilo?? bo wydaje mie sie ze raczej jest ten odblysnik tak zbudowany ze nie powinno byc roznicy w zalozeniu tylko nie wiem jak ze swieceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem na forum to chyba bedzie ci swiecic w niebo ale nie jestem pewny czy to przy odblysniku czy przy soczewce. jednak masz wypalone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom z jednej strony juz nic nie ma:/ ale soczewki tez byly zakurzone i juz sa wyczyszczone teraz tylko nowe odblysniki i bedzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko czy mozna odwrotnie odblysnik zalozyc?? tzn teraz wypalone mialem na dole i jakbym to okrecil tak zeby bylo na gorze?? mozna tak?? chociaz na jakis czas.. jest jakas roznica albo bedzie zle swiecilo?? bo wydaje mie sie ze raczej jest ten odblysnik tak zbudowany ze nie powinno byc roznicy w zalozeniu tylko nie wiem jak ze swieceniem

nie bedzie swiecic w niebo..

bedzie poprosty ten grucik od palnika z góry. przez co bedzie troche rozpraszał strumien swiatła.

ale jak masz wypalone jedna strone no na jakis dorazny czas jak ci auto potrzebne mozesz załozyc odwrotnie . bedzie to swieciło duzo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem po zabiegu rozbierania lamp i wina lezy w odblysniku jest juz troche wypalony wiec czeka mnie wymiana ale przy okazji wyszyscilem soczewke i co rowniez mnie zdziwilo i co chyba bylo powodem slabego swiatla to zle wlozone zarowki... po zlozeniu wszystkiego i ustawieniu swiatel jestem mile zadowolony gdyz jakosc sie poprawila. nie jest to taki efekt jakiego sie spodziewalem ale jest duzo lepiej i nawet w nocy cos widac :P teraz tylko wymiana odblysnika i mysle ze bedzie rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...