Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Łukasz jeszcze trafisz nie raz ;) Cierpliwość popłaca, ja na razie prawie wszystko co chciałem upolować mam na stercie ułożone i czekam na cieplejsze dni żeby to wszystko wrzucić do auta .

Opublikowano

te Twoje są idealne :naughty::jerk: ja tak cały czas poluje na coś, nigdy nic na siłę :wink:

no ja w sumie też nic nie będę grzebał w aucie w zimę:decayed: jedynie to latam trochę i ciesze się z quattro :decayed::banan:

Opublikowano

ładna niczym sie nie różni tylko wyposażeniem super foteliki :):kox:

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

nie powiem zazdroś musi być hehe:wink: ładna

Opublikowano

Fajny avant :D szerokości życzę i bez awaryjnej jazdy. Nawiasem siedzen to Ci mega zazdroszczę :( moje na dłuższa trasę sie nie nadają, jak się wysiada to kręgosłupa nie czuć :/ Powodzona

Opublikowano
  • Autor
Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek :wink:

Opublikowano
Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek :wink:

sorry za słowa....ale wkur...wiasz bo lubisz czy jak...dawaj do B6D i koniec!!

fura wymiata!!

Opublikowano
Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek :wink:

dobre zielsko jarasz :kox:

turzol nie daj się prosić :wink:

Opublikowano

ja też poproszę namiary na "dilera" :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

3 para bixenów zawita niedługo, tym razem funkiel nówki nieśmigane :)

Jako że chce zrobić wszystko na nówkach - wejdą nowe żarówki kierunków Philips SilverStar, żarniki Philips XenStart D1S 85410+ o barwie 4700K oraz żarówki H7 Philips X-treme Vision +100%. Jeszcze nie wiem jakie postojówki, ale coś wyszukam

1OvaC.jpg

6NaxR.jpg

IeYCg.jpg

Opublikowano

Ale soczewki z b8 nie wrzucasz? Cena tych Bixów nowych jest conajmniej chora:facepalm:

Opublikowano

Artur czy cały czas siedzisz na necie i okazji szukasz :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ale soczewki z b8 nie wrzucasz? Cena tych Bixów nowych jest conajmniej chora:facepalm:

Na dzień dzisiejszy koszt gołego bixenona w ASO to 3384zł :facepalm:

Poza ASO można kupić za ok 1400zł/szt bo wiadomo że to VALEO i s każdym zapyziałym Intercarsie można kupić bez problemu.

Mi się udało wyrwać w dość atrakcyjnej cenie więc się długo nie zastanawiałem i łyknąłem.

Co do soczewek z B8 to na bank wsadzę tylko chciałbym jak najświeższe. Szkoda ze samych soczewek nie da sie kupić osobno bo pewnie szukałbym nówek

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Artur czy cały czas siedzisz na necie i okazji szukasz :wink:

W sumie to tak :decayed: Taka praca, że mam na to czas :wink:

Opublikowano

Z tym plastikowym adapterem co Gwerty teraz montował na próbę nawet nie wyglądaja druciarsko te soczewy w B6:decayed:

Opublikowano

więc musimy na piwko wyskoczyć, dam ci listę co mi by się przydało :decayed:

Opublikowano

no pięknie kombinujesz :)

co do postojówek, jeśli nie LEDy to Philips BlueVision.

Ja nie jestem zwolenników LEDów w postojówkach i takowe zakupiłem, z xenonem ładnie to wygląda.

No chyba, że już masz w głowie inn pomysł :)

Opublikowano
  • Autor
no pięknie kombinujesz :)

co do postojówek, jeśli nie LEDy to Philips BlueVision.

Ja nie jestem zwolenników LEDów w postojówkach i takowe zakupiłem, z xenonem ładnie to wygląda.

No chyba, że już masz w głowie inn pomysł :)

dam szanse philips blue vision ultra (nie mylić ze zwykłymi blue vision). Ledy póki są jakie są nie przemawiaja do mnie

Opublikowano

a czym się te ultra różnią od zwykłych BV? Bo z tego co czytam to temp. mają tą samą

Opublikowano

Artur, zobacz sobie żarniki Osram CBI. Posiadam juz pare miesięcy i nie widziałem lepszego światła. Na forum HidPlanet też sobie je chwalą.

By nie być gołosłownym

New Osram D2S Bulb Xenarc Cool Blue Intense

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.