Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak mam zwykły licznik i nie mam tej funkcji MENU to nie odpalę tego?

Szukaj przyciskow i zakładaj :wink:

Pin 1 (panel) przycisk MENU -> Pin 8 (niebieska 32-pinowa kostka w zegarach)

Pin 4 (panel) zasilanie iluminacji panelu -> pin 17 (zielona 32-pinowa kostka w zegarach, będzie już obsadzony - mostek)

Pin 6 (panel) obrót pokrętła w lewo -> pin 12 (niebieska 32-pinowa kostka w zegarach)

Pin 7 (panel) obrót pokrętła w prawo -> pin 28 (niebieska 32-pinowa kostka w zegarach)

Pin 8 (panel) ENTER, naciśnięcie pokrętła -> pin 25 (niebieska 32-pinowa kostka w zegarach)

Pin 9 (panel) zasilanie -> bezpiecznik S5 10A (będzie już obsadzony, mostek na przewodzie czarno/czerwonym)

Pin 10 (panel) masa panelu i jego iluminacji -> dowolna ale fabrycznie zalecają wpiąć się w pin 32 (niebieska 32-pinowa kostka w zegarach, będzie już obsadzona – mostek)

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 1001x595px.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 1001x595px.

MENUcircuit.JPG

Opublikowano

Szukaj przyciskow i zakładaj :wink:

Właśnie szukam, ale nigdzie nie widzę tego z przyciskiem MENU w dobrym stanie tylko same obdarte :kwasny:

Opublikowano

Ja kupiłem bez. W kapitalnym stanie za 40 coś złota ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
no to czekamy, Ty masz taki wypas co tam jeszcze chcesz pchać:decayed:

Coś tam jeszcze można upchać ;)

Wpadł w końcu długo poszukiwany panel klimatronic 2-DIN pod czujnik jakości powietrza. Szukałem najnowszego z indexem AH bo ma regulacje od 16st i jest z B6 co dla mnie było istotne.

Także jeszcze czujnik, trochę kabla i kolejny frykas na pokładzie :)

http://i.imgur.com/zjz52QS.jpg

Mam taki sam klimatronik z końcówką AH, dlaczego u mnie jest tylko regulacja od 18 stopni ? :eusathink:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

to już wiem, dzięki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Po 1,5 roku szukania po całym świecie w końcu ustrzeliłem i to na naszym alledrogo :decayed:

Skóra Buffalino ze strukturą, pakiet światło, elektryka i co najważniejsze Avant.

8QzN706l.jpg

KXqqFtHl.jpg

Tym samym uniknąłem przyciemniania szyb folią z czego tak bardzo się ciesze

Opublikowano

Artur gdzie ty znajdujesz tego pasera z tymi częściami :decayed:

ogarnołeś temat szyby

Opublikowano
  • Autor
Artur gdzie ty znajdujesz tego pasera z tymi częściami :decayed:

Daj spokój spać po nocach nie daje ;)

ogarnołeś temat szyby

Szyba zamówiona, idzie z magazynu z Francji. Będzie solaryczna :naughty:

Opublikowano

grubo :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Wpadła nowa szyba przód Akustyczna + Solar

Prawie miesiąc czekania, ale było warto :)

Odcień szyby fioletowo-niebieski. Zdjęcie tego nie odda

s6mOECA.jpg

PRrpIqR.jpg

Opublikowano

lusterka brakuje tylko :decayed:

Opublikowano
  • Autor
lusterka brakuje tylko :decayed:

Leży w bagażniku :wink:

Dzisiaj auto zostawione na nasłonecznionym parkingu, wchodzę do chłodnego auta bez uchylania szyb i mogę bez obaw usiąść na czarnych skórach. Solardach+szybka sporo jednak dają :thumbup1:

Opublikowano

gratulacje autka jest na prawde dopieszczone dobrze:slina:

Opublikowano
  • Autor

Zamontowałem dzisiaj przełączniki szyb i luster chrom + nowy uchwyt od strony kierowcy.

Docelowo we wszystkich drzwiach będą wymienione na nowe wszystkie te elementy bo już nie są pierwszej młodości.

3TQBip2.jpg

DdehArw.jpg

Opublikowano

Wrrr pięknie się błyszczą:wink::kox:

Opublikowano

ryglowanie tyłu działa ? :decayed:

Te przełączniki dodają wnętrzu uroku :jerk::kox:

Opublikowano
  • Autor
ryglowanie tyłu działa ? :decayed:

Przecież wiesz , że nie dzierży :)

Te przełączniki dodają wnętrzu uroku :jerk::kox:

Ano, już niedługo we wszystkich drzwiach wylądują nowe uchwyty i przełączniki i wtedy będzie good. Ogólnie większość plastików w aucie wymieniam sukcesywnie na nowe, jeszcze tylko kilka mi zostało ;)

Opublikowano
Te przełączniki dodają wnętrzu uroku :jerk::kox:

Ano, już niedługo we wszystkich drzwiach wylądują nowe uchwyty i przełączniki i wtedy będzie good. Ogólnie większość plastików w aucie wymieniam sukcesywnie na nowe, jeszcze tylko kilka mi zostało ;)

To tak jak ja, bo niestety te plastiki są w b6 tragiczne :doh:

Opublikowano
:slina: Piękne...
Opublikowano

pieknie to wyglada musze do ciebie podjechac na rezanie tego jak do siebie kupie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.