Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rezacz :grin:

to dla tego balkon malowałeś :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tyska audiczka a ja nic nie wiem ??:) Kiedy organizujemy jakis spocik na Tychach :P

Opublikowano

najblizszy Tyski spot będzie na placu zabaw w piaskownicy na oś.L :wink:

termin dogadamy :naughty::decayed:

Opublikowano

to dajcie znać podjadę z łopatkami !!!

Opublikowano

Powaznie !! :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
najblizszy Tyski spot będzie na placu zabaw w piaskownicy na oś.L :wink:

termin dogadamy :naughty::decayed:

Trzeba w końcu obgadać termin bo jesień za pasem :decayed:

Tymczasem wleciały boczki z roletami.

nLasp8e.jpg

xs804km.jpg

Poza tym odkąd straciłem rnsa odechciało mi się rezać :kwasny:

Miałem kilka problemów z mechaniką, udało się ogarnąć i przy okazji wrócił na jakiś czas seryjny soft.

Opublikowano

Turzol pipo chcę Twoje wnętrza-całe :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

ja biorę solar i webasto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A4 gotowa do drogi ;)

ga5egyry.jpg

Opublikowano

Ech za***ista mamba ;)

Sent from my 3310

Opublikowano

Zapraszamy na Wien :a4fan:

Opublikowano

A4 w kombi to za małe auto nie tylio dla mnie :kox:

Udsnego wypoczynku Artur.

Opublikowano

Na sublach byłeś i nie wlazłeś na kawę??? następnym razem zapraszam :)

Musimy w końcu spota tyskiego z Uchatym zrobić!!!

Ale skoro wyjeżdżasz to może po powrocie !!! Ucho kontakt do mnie ma :)

Szerokości - zacne autko !!!

Opublikowano
  • Autor
A4 w kombi to za małe auto nie tylio dla mnie :kox:

Udsnego wypoczynku Artur.

thx

No małe, małe.

Idealne kombi 2+1, powyżej tego to zaczyna się ciasnota , do tego ten komiczny bagaj :facepalm: Bez trumny na dach nie zapakowałbym 50% rzeczy na wczasy.

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Na sublach byłeś i nie wlazłeś na kawę??? następnym razem zapraszam :)

często tamtędy pomykam a dzisiaj u mnie było z czasem krucho

Musimy w końcu spota tyskiego z Uchatym zrobić!!!

Ale skoro wyjeżdżasz to może po powrocie !!! Ucho kontakt do mnie ma :)

Szerokości - zacne autko !!!

no myśle !

Opublikowano

Szerokości tam :wink:

Opublikowano
  • Autor
Zapraszamy na Wien :a4fan:

Zdzwonimy się na bank na spocisza w Wien:wink:

Opublikowano

Nie wiem jak to się dzieje, ale wydaje mi się, że więcej miejsca jest na bagaż jest w A3 niż w A4 kombi :)

Generalnie autko super! Jednak Recaro z alcantarą to kierunek dla mnie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Turzol jeździsz na oleju LIQUI MOLY? Zadowolony jesteś ?

Opublikowano
  • Autor
Turzol jeździsz na oleju LIQUI MOLY? Zadowolony jesteś ?

I tak i nie.

Na Valvoline 5W30 musiałem dolać prawie 1litr w cyklu wymiany oleju (wymianiam co 12tys km). Przeszedłem na 5W40 LM TopTec 4100 , przejechałem na razie 6tys km i na bagnecie stoi tyle ile w dniu wymiany.

Po przejściu z 5W30 na 5W40 słyszę teraz chrobotanie z okolic turbo, słyszalne szczególnie przy zejściu z obrotów. Ponoć ten typ tak ma, ale czemu na 5W30 tego nie było?

Przy następnej wymianie chyba przejdę z powrotem na oliwę jaką zaleca producent czyli 5W30

Opublikowano

Ja myślałem właśnie o przejściu na LM SYNTHOIL HIGH TECH 5W-40 :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.