Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe u niego nie ma lipy same konkretne mody :D musze zaś podjechać zlukać furke :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hehe u niego nie ma lipy same konkretne mody :D musze zaś podjechać zlukać furke :kox:

THX :)

Tymczasem wpadła grzana kanapa Recaro :kox: W zasadzie całość musiałem przerzucić do swojej bo maty są klejone do gąbek :facepalm:

1gqnQ5n.jpg

p1bLVjB.jpg

jbqdWUh.jpg

Całość już na aucie, mam też już regulatory grzania. Czekam jeszcze aż przyjdzie paczka z DE z wiązką i będzie na zime modzik w sam raz :banan:

63_0.jpg

Opublikowano

Kurde czego to w tym aucie nie ma. Pieknie. :)

Opublikowano

Turzol auto już pomalowane?

Opublikowano

Z tego co wiem to chyba jeszcze nie ...

Opublikowano

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Będę malował pod koniec m-ca pod Wadowicami, czekam cierpliwie na swoją kolej.

W międzyczasie chce skończyć temat PDC i bose.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miałeś na Tychach malować,co się stało że zmieniłeś lakiernik?

Opublikowano
  • Autor

Miałeś na Tychach malować,co się stało że zmieniłeś lakiernik?

akurat tak się trafiło ze widziałem dwie B6-ki malowane przez tyskiego lakiernika i zwątpiłem w jego umiejętności.

Dobry kumpel, który malował kilka aut pod Wadowicami dał mi namiar,pojechałem obejrzałem kilka jego prac i sie zdecydowałem oddać moje auto w jego ręce.

http://www.slawex-car.pl/

Opublikowano

Ja też żałuje że oddałem do tego paproka z Mysłowic.

Tak prawdę powiedziawszy ile powiedział Ci mniej więcej za pomalowanie całego tego przodu ?

Opublikowano
  • Autor

Ja też żałuje że oddałem do tego paproka z Mysłowic.

Tak prawdę powiedziawszy ile powiedział Ci mniej więcej za pomalowanie całego tego przodu ?

1,5kilo za oba błotniki, zderzak + czujki pdc, maska, cieniowanie drzwi. Gosc maluje z uzyciem materiałów Spies&Hecker o ile dobrze spojrzałem ;)

Opublikowano

To dobra cena...

Opublikowano

O jakim paproku z Mysłowic mowa?

Ps. Dawno tu nie zagladalem i widze ze caly czas do przodu [emoji106] [emoji6]

Edytowane przez pajda

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Wujek dzieje się tu coś ? Pomalowana już ?

Opublikowano
  • Autor

Wujek dzieje się tu coś ? Pomalowana już ?

W poniedziałek jedzie na lakiernie, przy okazji wpadnie kilka fantów jak lotka s-line, dokładka z cupry.

Tymczasem grzana kanapa na pokładzie, podłączona i nawet grzeje :grin: Brakuje mi tylko panelu regulatorów grzania, ale to juz dokupie przy okazji.

Troche fotek z placu boju

4nvUouu.jpg

6IOPmYf.jpg

W1dlGOq.jpg

jRyLeme.jpg

zBZiH8Z.jpg

c4yvBLr.jpg

Opublikowano

Jak zawsze pierwsza klasa. Trzeba sie kiedy zgadać oblukać na żywo

Opublikowano

Lecisz jak zawsze z tematem :D musze wpaść zobaczyć jak trzyma się w ręku tą kiere co masz :P

Opublikowano

pokazuj doklade z cupry ^^

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pokazuj doklade z cupry ^^

Dokładki z Cupry lakiernik nie założył, poradził mi to zrobić po zimie :)

Auto odebrane z lakierowania - cały przód + czujniki PDC i cieniowanie drzwi. Przy okazji lotka znalazła się tam gdzie powinna ;) Czekam teraz na kratki i grill S4, zamówiłem w serwisie i "troche" każą sobie czekać.. Myślę też nad powłoką kwarcową albo ceramiczną.

5IWE2Hd.jpg

D91rd7Z.jpg

fQ89ra3.jpg

Nb5ZP6b.jpg

VMaDYmt.jpg

LoUczGw.jpg

Przy okazji kosmetyka i uzbrajanie maski w wszelkiej maści odbojniki, uszczelki itp. Wszystko poleciało nowe bo jak żeby inaczej :)

Q2ebhjQ.jpg

Opublikowano

Bez rabatów wszystkie wychodzą ok 1500zł,


Lewa 450 PLN, prawa 430 PLN i ta pod skrzynie wychodziłaby 600 zeta? no way

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.