Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

I jak zadowolony z roboty lakiernika ??? muszę na żywca zobaczyć jak wyszło bo u mnie też by się przydało przód cały pomalować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zadowolony z roboty lakiernika ??? muszę na żywca zobaczyć jak wyszło bo u mnie też by się przydało przód cały pomalować ;)

Na razie zadowolony, lakier dobrany wzorowo, struktura lakieru z lekką morką czyli tak w oryginale, nie zauważyłem żadnych niedociągnięć. A co więcej dostałem rabat na następne lakierowanie i po zimie chce pomalować obudowy luster w kolor taki jak ma RS4 i zderzak tył po poprzednim paproku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies Ci listwe z przednich drzwi wsysło. ;)

Mam listwy tył z S4, przód kiedyś wpadnie jak znajdę okazje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem a widzę, że cały czas się tutaj modzi :naughty::thumbup1:

PS. Maiłeś się odezwać jak będziesz we Wiedniu :whistling: tak że albo Cie nie było albo się nie meldowałeś :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rabatów wszystkie wychodzą ok 1500zł,

Lewa 450 PLN, prawa 430 PLN i ta pod skrzynie wychodziłaby 600 zeta? no way

Nie pamiętam już jak te ceny szły. Do tych trzech jeszcze jedna mała zprzodu na pas przedni. Ta pod skrzynię w ASO sprzedawana jest tylko z łapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update

Z racji krótkiego urlopu wziąłem się za wykańczanie elementów po lakierowaniu. Menzerna PF2500 na padzie 3M żółtym i na koniec SF4000 na padzie czerwonym NAT . Wykańczałem maszyną DA i co nieco ziarna widać - aparat w tel podbił efekt HDR ale ogólnie jestem mega zadowolony z roboty lakiernika. Nie znalazłem najmniejszego wtrącenia czy zacieku, morka delikatna jak fabryczna. Na fotkach lakier wpada w brąz ale to kwestia halogenu jakim oświetlałem.

ZXeJ5lh.jpg

S4B6PZa.jpg

fncNc6y.jpg

Stary moduł zegara radiowego przestał działać więc wymieniłem moduł na poprawiony 8K0. Palemka na zegarach is back :)

Xja2mOB.jpg

VMf5VdE.jpg

Zima idzie więc wypadałoby zabezpieczyć A4 na okoliczność :) Nowe osłony, spinki i duperele. Osłona pod skrzynie to biały kruk bo to wersja juz nie sprzedawana dedykowana do quattro ;] Nr osłony na jednej z fotek, w ASO juz nie do kupienia, ale w czeluściach internetu nic nie ginie i udało się zakupić nówkę :)

dTXYksy.jpg

WtVR8zO.jpg

CBcVOch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wyszedl jak tofi brałn z bawary. ;) jaką masz DA? Jak Ci sie tym pracuje, wykancza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wyszedl jak tofi brałn z bawary. ;) jaką masz DA? Jak Ci sie tym pracuje, wykancza?

;) DA od dodo juice, klon Kestrel DAS. Fajna maszynka, do lizania lakieru idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie do finiszu/klinerow/szybkiego odswiezania jest to swietna sprawa, przed przyszlym sezonem tez planuje DA, tyle ze z Lare. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wujek to do zakładania Ci tych osłon musza białe rękawiczki zakupić bo zapas trytytek już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, Audi dostało nowy alternator Bosch 140A

2zG5v2A.jpg

Wymienione zostały półosie przednie na świeże z Exeo

E2K4k1w.jpg

Przednia rejestracja zamocowana na taśmie 3M DualLock

9SANnUZ.jpg

AdOmA5C.jpg

Teraz kolej na generalny remont webasto bo tej zimy nie odpaliło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz z koksem pięknie :kox:

Cóż w tego jak na spocie był 3 lata temu [emoji107]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz z koksem pięknie :kox:

Cóż w tego jak na spocie był 3 lata temu [emoji107]

jak cały czas coś modzi to jak ma być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny tej tasmy na rejce jestes? Nie lepiej na. 2 nity ciachnąć? Czy szkoda dziurawic świeżego zdesia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lakierowanie faktycznie profi, oddał bym chętnie swoje auto w ręce takiego magika :)

rejke też mam na taśme ale coś ubogo jej dałeś, ja okleiłem całą powierzchnie rejestracji i jeżdże spokojnie

Super auto :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lakierowanie faktycznie profi, oddał bym chętnie swoje auto w ręce takiego magika :)

rejke też mam na taśme ale coś ubogo jej dałeś, ja okleiłem całą powierzchnie rejestracji i jeżdże spokojnie

Super auto :))

Taśmy wystarczy,trzyma jak wściekła :)

Tymczasem nowy nabytek :)

Kiera idzie do obszycia chociaż jest nowka

4438d1dbd3bb268a0ae2f208e80b5e53.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...