Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie miales kiedys VW Polo 6N bordowego?? :)

Swietne mody, dobra kopania wiedzy :) Naprawde widac ten ogrom wlozonej pracy!

Fotki z pierwszych stron tematu juz nie dzialaja niestety...

Dzięki :) Polo było moje, dobrze kminisz :wink:

Opublikowano

Nie miales kiedys VW Polo 6N bordowego?? :)

Swietne mody, dobra kopania wiedzy :) Naprawde widac ten ogrom wlozonej pracy!

Fotki z pierwszych stron tematu juz nie dzialaja niestety...

Dzięki :) Polo było moje, dobrze kminisz :wink:

Noto pamietam jeszcze te mody z VW Polo Klub ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć Kolego. Mam takiego małyszka jak Twój tzn. 2003 r avant w Quattro. Kupiłem go od józka 726 z forum. Mam do Ciebie prośbę. Potrzebuję zdjęcie tabliczki znamionowej na wzór na podstawie , której bede mogł dorobić do swojego autka taką tabliczkę. Autko kupiłem nie zwróciłem uwagi, ze nie mam tej tabliczki a teraz diagnosta nie chce podbić przeglądu.Zwracam się do Ciebie bo Ty masz @uatro z silnikiem AFV. Tabliczka ta jest z prawej strony na kielichu amorka. Pomożesz. Z góry dziękuję.

Opublikowano
  • Autor

Cześć Kolego. Mam takiego małyszka jak Twój tzn. 2003 r avant w Quattro. Kupiłem go od józka 726 z forum. Mam do Ciebie prośbę. Potrzebuję zdjęcie tabliczki znamionowej na wzór na podstawie , której bede mogł dorobić do swojego autka taką tabliczkę. Autko kupiłem nie zwróciłem uwagi, ze nie mam tej tabliczki a teraz diagnosta nie chce podbić przeglądu.Zwracam się do Ciebie bo Ty masz @uatro z silnikiem AFV. Tabliczka ta jest z prawej strony na kielichu amorka. Pomożesz. Z góry dziękuję.

Poszło na priv

Idzie zima trzeba założyć letnie kapcie :)

Nowe opony Vredestein Ultrac Satin 225/40/R18 wzmacniane. Totalna nowość i jeszcze nawet opinii o nich nie ma, ale zaryzykowałem bo na gumach z tej firmy jeszcze się nie zawiodłem.

chVjDMM.jpg

Nowe OEM felgi z A6 C6 o nr jak poniżej

UmtdN2S.jpg

Komplet zabezpieczyłem powłoką kwarcową Gyeon RIM

BhC6CsJ.jpg

No i na gotowo wyszło tak

N0DgKTs.jpg

Już A4 obute, ale fotek na razie brak :)

Opublikowano

Zabezpieczenie jest :thumbup1: ciekaw jestem ile wytrzymuje ta powłoka :eusathink: Felgi podobają mi się ale nie wiedziałem, że są produkowane w NO. Jest coś jeszcze na nich napisane jaka firma czy tylko wybity znak audi ?

Opublikowano
  • Autor

Zabezpieczenie jest :thumbup1: ciekaw jestem ile wytrzymuje ta powłoka :eusathink: Felgi podobają mi się ale nie wiedziałem, że są produkowane w NO. Jest coś jeszcze na nich napisane jaka firma czy tylko wybity znak audi ?

RIM na zimówkach wytrzymał u mnie 6 miesięcy, z tym że nie używałem praktycznie mocnej chemii do czyszczenia a tylko wody z szamponem. Ogólnie mycie felg po tej powłoce nawet na bezdotyku jest bajecznie proste. Jedna butelka 30ml starcza mi na 3 komplety felg, więc obleciałem jeszcze zimówki i felgi w aucie żony.

Co do produkcji felg to musze zerknąć, ale też pierwszy raz spotkałem się z produkcją OEM felg w Norwegii :)

Z zaległych tematów mam jeszcze kilka fotek.

Nowe halogeny S4

64Mp7xY.jpg

Od razu zabezpieczyłem je przezroczystą folią i dostały żarówki H11 LED COB

DBeep1N.jpg

Nowe oem dywany welurowe

FnxUHf2.jpg

5nXMK2d.jpg

Wpadły nowe poduchy pod silnik.

XAnrFzy.jpg

I coś na co długo czekałem czyli PDC przód i tył ogarnięte w 100% :) Podziękowania dla kaju :)

54eJxwr.jpg

Tym samym na ten sezon nie planuje już nic większego bo finanse idą teraz na modzenie Golfa żony, a tam jest co rezać :)

Opublikowano

Jak zawsze wszystko na tip top :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Mozna by powiedziec, ze wszystko w drugą strone robione - idzie zima, wpadly letnie kola, no i do srodka welury zamiast gumiakow. ;)

Opublikowano

bo auto będzie stało w garażu i czekało na wiosnę ;)

Opublikowano
  • Autor

bo auto będzie stało w garażu i czekało na wiosnę ;)

Chciałbym mieć ten komfort :)

Jeszcze foto spontan moda którego popełniłem wczoraj. Manetki nowego typu on Board ;)

540f9a66d62a5e874612e305cccb85cf.jpg

7a4271117af4ef5c81d2cae0b2a3e8b0.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nowego typu, tzn ??

Opublikowano
  • Autor

Nowego typu, tzn ??

Z nowymi piktogramami :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Aaaha. :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatni element układanki odebrany wczoraj

0dda7820d97864783861e59a5afcede3.jpg

No i front skończony

2ef1f8dadc1c05f05afd74c9dbf67934.jpg

Jeszcze takie

4f6adebf34a4a1efd5b657ecbf681ca5.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem brakuje przednich listw s4 ale mimo poszukiwań nie udało mi się kupić nic sensownego a na nowe brak €

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tirzolku na dolnym grylu jest taki sam kolor pionowych żeber?

Opublikowano
  • Autor

Tirzolku na dolnym grylu jest taki sam kolor pionowych żeber?

Jest inny tez się zdziwiłem ale tak jest ori.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powinien być taki sam :eusathink: nie poebałeś przy zamawiania

Masz u Pajdy

201603240_ssanhae.jpg


Dół żeby nie było odcięty pod sline :)

Opublikowano
  • Autor

Inny kolor kratek jest przy wersji z chromowa ramka ;) Przy czarnej ramce te kratki ciemne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie do końca Artur jakiś rok temu kupowałem ori kratkę s4 dól z zamiarem dociecia pod s-line i ramka faktycznie czarny mat, ale kratka była w graficie takim samym jak gora.

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor

Nie do końca jakiś rok temu kupowałem ori kratkę s4 dól z zamiarem dociecia pod s-line i ramka faktycznie czarny mat, ale kratka była w graficie takim samym jak gora.

Kupowałeś nową w ASO?

Bo z pakietu czerń nr tej kratki to 8E0807647F5PV

I tak wygląda w oryginale

https://www.ecstuning.com/b-genuine-european-volkswagen-audi-parts/blackout-grille-kit/8eo807647f5pv~kt/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.