Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tani Tablet - nadaje się to do czegoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się rozglądać za jakimś DVD na zagłówek (filmy dla dziecka) i ostatnio pomyślałem, że może by jakiś budżetowy tablet kupić do tego celu? A nóż może się jeszcze do czegoś kiedyś przyda.

Normalnego Tabletu nie potrzebuję, więc jakieś iPady, Samsunki itp odpadają - nie wydam na to tyle kasy.

Miał ktoś do czynienia z takimi tabletami do max. 500 PLNów?

Na szybko znalazłem coś takiego na allegro:

http://allegro.pl/tablet-7-goclever-t72-4gb-pl-hdmi-gps-tv-nowosc-i2015182153.html

http://allegro.pl/tablet-smarttab-7-android-2-3-ladowarka-sam-bcm-i2035275376.html

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 16:43_________________________________________________Naprawdę nikt nie miał do czynienia z taką chińszczyzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam navi GOCLEVER i sprawuje się świetnie wiec tablet też nie powinien być najgorszy, poszukał bym jakiś recenzji na temat tego GOCLEVER na twoim miejscu bo firma znana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam goclever i101 i stanowczo odradzam.Szkoda czasu i pieniedzy -bateria nie trzyma mimo odpowiedniego traktowania od nowosci ,wi-fi fartem udaje sie ustawic (nie widzi zadnych sieci przy scanowaniu) a po restarcie lub ponownym uruchomieniu znowu nie widzi zadnej sieci..przesuwanie stron z gory na dol lub odwrotnie wymaga sprawnosci porownywalnej lapania komara rekawica bokserska za jaja :wallbash: mam porownanie np. do zwyklego samsunga galaxy tam wszystko chodzi sprawnie jak nalezy. na koniec jakosc wykonania porownywalna jest do zabawkowych imitacji dla dzieci-ekran jest nie spasowany z obudowa i do tego faluje patrzac na niego pod katem...moze moja sztuka akurat okazala sie feralna ale szukajac opini w necie mozna spotkac sie z podobnymi wypowiedziami na temat tego wynalazku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tablet a większa nawigacja po prostu. Ma wiele wad w porównaniu z tabletami użytkowymi, min. lewy system (do nawigacji wystarczy) win CE, brak Wifi, słaby procesor jak na tablet. Osobiście mam chiński tablet flytouch i od samego początku leży w szafie bo system sie posypał i nie chce sie ożywić do końca, natomiast co do tych GOCLEVER to słyszałem nawet pozytywne opinie, dobre są też tablety firmy Lark, tylko tezeba uważać by nie kupić wersji bez wifi bo wtedy jest lipnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...