Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jutro przeprowadzka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro rano po godzinie 8 przenosimy się na nowy serwer :mrgreen: Będzie chwilowa przerwa w dostępie do forum , także proszę nie płakać :wink:

Opublikowano

jak chwilowa to ok moze dam rade powstrzymac lzy :mrgreen:

Opublikowano

jak wytrzymalismy przeszlo tydzien to wytrzymamy jeszcze kilka godz :razz:

Opublikowano

mniam mniam - będzie fajnie

Opublikowano

inny serwer, czyli IP się też zmieni ?

Jak tak, to może być kolejna dłuższa przerwa :D

Opublikowano
  • Autor
inny serwer, czyli IP się też zmieni ?

Jak tak, to może być kolejna dłuższa przerwa :D

Żadnych dłuższych przerw nie będzie :wink:

Opublikowano

Zarąbiste jak to wszystko zapierdziela.

Myślałem, że będziemy się wałkonić jeszcze 7 tygodni.

Jestem pod wrażeniem. :shock:

Opublikowano

co do nowego to mam pytanko czy bedzie to jakos szybciej dzialac?? ten serwer czasai mi przycina :(

Opublikowano
  • Autor
co do nowego to mam pytanko czy bedzie to jakos szybciej dzialac?? ten serwer czasai mi przycina :(

No właśnie ostatnio coś jest nie tak z tym serwerem i dlatego zmieniamy .Mam nadzieje , że będzie śmigać lepiej.Jutro pierwsze testy i zobaczymy co będzie :)

Opublikowano

czasem nowe niekoniecznie lepsze ale nadzieja trzyma nas przy życiu :razz:

Opublikowano
  • Autor
czasem nowe niekoniecznie lepsze ale nadzieja trzyma nas przy życiu :razz:

Wypluj to :lol::lol::lol:

Opublikowano

no i jak??? jestesmy juz na nowym ??

Opublikowano

forum i baza przeniesiona już na www.a4-klub.pl ale:

nie jest jeszcze uaktywnione forum z racji ciągłego pisania i dopisywania nowych postów :wink:

nowy serwer jest już aktywny. Domena już przeniesiona. Narazie piszecie jeszcze na FG.pl ale to już ostatki :mrgreen:

Opublikowano

no fajnie, ok to ja na dzis juz hamuje bajere z postami i pozwole wam spokojnie nas przeniesc

Opublikowano

i co mozna juz pisac :?: :twisted:

Opublikowano
i co mozna juz pisac :?: :twisted:

właśnie, właśnie :lol:

Ciekaw jestem nowości :twisted:

Opublikowano

na .pl pisze ze jest przeprowadzka i jutro bedzie dzialac, chlopaki jak sie uporaja pewnie dadza znac

Opublikowano
  • Autor

Całe forum , cała baza , wszystkie avatarki są już przerzucone na nowy serwer :) Robiliśmy testy i wszystko ładnie śmiga.Przy testowaniu wyszło , że na nowym serwerze transfery były nawet 3-4 razy większe niż na starym :mrgreen:

Jutro foorum będzie śmigało jeszcze na starym serwerze , a w poniedziałek rano o 6 razem z Boskiem robimy akcje z 2 komputerów i spinamy wszystko pod nowy serwer :wink:

Opublikowano
a w poniedziałek rano o 6 razem z Boskiem robimy akcje z 2 komputerów i spinamy wszystko pod nowy serwer

jejku akcja prawie jak z filmu haker :mrgreen:

Oby sie wsio udało trzymać kciuki :wink:

Opublikowano
jejku akcja prawie jak z filmu haker :mrgreen:

Oby sie wsio udało trzymać kciuki :wink:

a co ma sie nie udać

przecie to fachowcy :cool:

na nowym serwerze transfery były nawet 3-4 razy większe niż na starym

to milutko bo ostatnimi dniami owe sie co nie co muliło :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.