Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Metaliczny odgłos na wolnych obrotach z przerwami


rob471

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczow jesli cos robie nie tak to przepraszam jest to moj 3 post na tym forum ale do brzegu. Mam problem tylko nie wiem z czym gdy odpale furke otworze mache na wolnych obrotach słysze metaliczny odglos jest on slyszalny w roznych odstepach czasowych nie jaonejednakowe podejrzewam poduchy ale wymienilem, czytam o pecionkach ale nie wiem czy ma to soc wspolnego z tymi odglosami mam wrazenie jakby cos bylo odkrecone i wpadało w rezonans i wydawalo odglos 15 sekund i przerwa w wydawania odglosu i znow 30 sekund i przerwa itd. pomocy brakuje mi pomyslow. Pozdrawiam

Jakby mial mi zaraz silnik wyskoczyc tylko ze silnik jest przykrecony

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt synchronizacji w VP? chyba kolego coś ci się pomyliło.

nagraj filmik może będzie łatwiej zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam metaliczny odgłos, takie piszczenie z przerwami, u mnie odgłos wydobywa się z turbiny gdy egr on, gdy egr off cisza, dodam gazu cisza, zdejmę wężyk z gruszki cisza, podczas jazdy cisza

zrób loga 000 basic setting, filmik tez mile widziany, komplet logów też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voga nie podepne nie mam i nie znam się na tym, dwumas odpada podstawowy test na dwumas (nie wiem ile w tym prawdy) to na wolnych obrotach pedał sprzegła wciskac w podłoge prawa noga jak bedzie uszkodzony to przy wciskaniu bedazie mocno skakał pod noga kumpel pokazywał mi to w oplu ale tez nie znam się na tym a jesli chodzi o dwumas to metaliczny odgłos byłby ciagły. podejrzewam ze to moze katalizator mi się rozsypał i ceramika od czasu do czasu w nim podskakuje (jak to sprawdzić wejsc pod auto i przy zgaszonym silniku z pięsci go potraktowac ale wyciagne tez poduche. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...