Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] [B5 ADR] 1.8 quattro by Mushu123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Oto moje cudeńko, które nabyłem niedawnym czasem. Założenie było aby auto posiadało 4x4.

Moje myśli obiły się nawet o Vitarę :kox:

Ale szczęśliwym trafem podtrzymuję rodzinną tradycję i nie wychylam się póki co poza VW i Audi :notworthy::a4fan:

Zdjęcia jeszcze z ogłoszenia, nie miałem możliwości pstryknąć coś aktualnego, jutro postaram się to naprawić :>

Autko ma :

- :quattro:

- Grzanie 4 liter

- Klimatronik

- 2x el. szybki

- Elektryczne lusterka

- Centralny zamek

- 2 poduchy

- Wspomaganie kiery

- Alarm

- Hak

Plany :

- Pomarańczowe alu na lato ?

- Gazzzz

- Zmiana przyciemnienia szyb bagażnika na delikatniejszy odcień czerni

- Pomarańcz delikatne naklejki Może AUDI może quattro ?

- Orginalne radyjko co by się ładnie komponowało

- Kiera jakaś ładniejsza niż ta standardowa paskuda :wallbash:

- Nowy meszek i drążek zmiany biegów może od nowszych wersji ?

- Wskazówki licznika startujące z pionu

Zrobione :

- Usunięta folia przyciemniająca z tylnych szyb poza bagażnikiem

- Rozrząd

- Termostat

- Wymieniony olej i filtry

- Poprawiony tylny i przedni zderzak (tu jeszcze troszku trzeba się pogimnastykować)

- Póki co usunięty problem z immobilizerem :mysli:

Wszystkie czynności prócz oleju wykonane w domowym garażu z Tatą dzięki opisom z forum :notworthy:

Oczywiście sugestie mile widziane całego forum nie oblukałem, na pewno jest wiele ciekawych pomysłów jak upiększyć nasze pomykadła i to niskim kosztem :naughty:

Liczę, że dzięki temu forum z autka się wykreuje coś fajnego choć i tak już jestem z niego bardzo zadowolony !! :)

C20963428_2.jpg

Audiczka_1.jpg

Audiczka_2.jpg

Opublikowano

więcej fotek by się przydało :naughty: środka również [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 23:12_________________________________________________i zmień w opisie na avant :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jutro będą, wreszcie się robi biało to może znowu będzie :quattro: FUN :naughty:

Opublikowano

sliczna :) zapodaj wiecej fot

zazdroszcze quattro :)

ps. mozna wiedziec ile Cie wyniosla na pw jesli to nie tajemnica ??

pozdro i zycze bezawaryjnej jazdy

Opublikowano

Ładna :good:. A przypadkiem Quattro nie było montowane od mocniejszych silników :mysli:

Opublikowano

w tych też były

Opublikowano

Niewiedziałem dzięki :hi: Tylko więcej fotek kolego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pod wieczór będą foty :naughty:

Pogoda dupna nie chciało mi się z aparatem skakać po deszczu, ale za to doszedł jeszcze jeden mały pomysł :przebiegly:

Ustawić sobie wskazówki na liczniku tak żeby startowały z pionu, no i jakaś fajna graficzka na blaty licznika plus podświetlenie :)

Opublikowano

spoko, to chyba już druga 1,8 Q na forum

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, niedawno przeglądałem autka forumowiczów i też natrafiłem na Q z 1.8 choć to rzadkość.

Opublikowano

gdzieś mi się o uszy obił ewenement, bo 1.6 z quattro :kox:

Opublikowano
  • Autor

A to już jakaś przekładka chyba :shocked:

Niedawno na allegro była A8 z 1.9 Tdi podciągnięta na jakieś 150 kuni :evil:

Opublikowano

u mnie w domu tez dwa ADRy jeden Quattro (brata) i Ośka moja :) więcej fotek prosimy :)

Opublikowano

laduj gwint bo koza

Opublikowano
  • Autor

Gwint póki co odpada, może w dalszej przyszłości na razie wyskoczył mi jeszcze do wymiany czujnik temp. silnika no i plus krótka lista "Plany" :cool1:

Nie mam na razie czasu aby wyskoczyć zrobić fotki jak z pracy wrócę to już ciemno ale week się zbliża to na pewno się pstryknie cosik :naughty:

Pozdrawiam wszystkich pełen nadziei, że jeszcze spadnie śnieg :slina:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 00:02_________________________________________________No i są poglądowe zdjątka :)

Co prawda niewiele ale co ważniejsze ukazują, jak widać środek prosi się o kilka zmian, na pewno powoli będzie odświeżany :decayed:

Pozdrówka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też jestem posiadaczem takiego samego modelu,quattro daje wiele frajdy :tongue4:

Opublikowano

Ekstra bryka, u mnie dopiero od niedawna jest biało więc dopiero próbuje swoje quattro, co prawda przydało by się troszkę więcej kocyków ale i tak jest super. Pozdrawiam

Opublikowano

ładne a4 no i quattro :kox: tylko sam mam ADRa w lpg i jakos go nie widze w 4x4 :disgust:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżę troszku ponieważ jestem po zimie z moją A4.

Napęd rewelacja autka nie gazowałem, jeździ naprawdę fajnie i dynamicznie.

Porównywalne jest do 90 konnego Passata B5 1.9tdi (wiem bo miałem).

Ubolewam tylko, że zimy było tak mało :D

au1.jpg

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

---------- Post dopisany 09-09-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2012 at 17:07 ----------

Jeszcze troszku i zimaa :D

:quattro:

Zdj_cie0100.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kierunkowskazy boczne zmień na białe albo dymione - mały koszt, a poprawia wygląd samochodu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.