Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal0401

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal0401

  1. Wielkie dzięki. Niebawem mam zamiar właśnie tam zaglądać.
  2. Witam. Zimne auto ciężko odpalić dopiero po dodaniu gazu zapali ale nie może utrzymać obrotów i gaśnie. Na ciepłym silniku jest ok. VAG pokazuje błędy przepustnicy po skasowaniu i adaptacji przepustnicy wszystko jest w porządku, ale średnio po miesiącu czasami dwóch sytuacja cie powtarza. I tak w kółko. Zastanawiam sie czy to nie jest może problem z odmą ponieważ gdzieś z pod kolektora dolotowego mam mały wyciek oleju który będę naprawiał w najbliższym czasie. Zaznaczam ze przepustnicę odkręcałem była czysta a układ dolotowy jest szczelny. Może również mato związek z wolna reakcja na pedał gazu, nie jestem pewien czy tak powinno być. Auto mam od maja i dopiero doprowadzam ja do konkretnego stanu ponieważ było zaniedbane. Żadnych innych błędów komputer nie wykazuje. Proszę o poradę.
  3. ja leje 10w40 carlube i nie narzekam
  4. Ekstra bryka, u mnie dopiero od niedawna jest biało więc dopiero próbuje swoje quattro, co prawda przydało by się troszkę więcej kocyków ale i tak jest super. Pozdrawiam
  5. Miałem podobne objawy, odkręciłem miskę olejową smok i silnik czysty. Tak na wszelki wypadek wymieniłem pompę olejową tak latam drugi miesiąć i jest ok
  6. Moja audiczka w nocy z 5 na 6 luty niestety odmówiła posłuszeństwa i musiałem doładować akumulator, ale było na minus 30 więc wybaczam
  7. pewnie dlatego tez ze ktoś wcześniej grzebał przy misce i użył starych śrub i miałem problem też żeby je odkręcić.
  8. Witam miesiąc temu wymieniałem pompę oleju w adr i musiałem odkręcić cały przedni pas bo nie mogłem odkręcić poduszki z przodu silnika i nawet po podniesieniu silnika trzeba było odkręcić sanki zawieszenia bo miska nie chciała się wysunąć.
  9. miałem takie same objawy okazało się że elastyczny kabelek przy pływaku się przerwał. przylutowałem nowy z przewodów głośnikowych i działa
  10. mam diego i w mieście 12-13 a trasa to do 10 zejdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.