Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śląsk Rządzi :gwizdanie:

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I ja bym pojechał tylko nie wiem jak pod tę górę bez Q podjadę :bag::wink4:

tak jak z Q tylko bez proste :wink4:

Opublikowano

Spokojnie, połowa miejsc będzie Nasza :naughty:

licze na ciebie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A ja na Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

juz mi sie morda cieszy na sama mysl , ze nie bedziesz organizatorem - co za tym idzie bede mógł Cie sponiewierać troszke bardziej niz 2 lata temu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

I ja bym pojechał tylko nie wiem jak pod tę górę bez Q podjadę :bag::wink4:

tak jak z Q tylko bez proste :wink4:

ale stwarzacie :decayed: rok temu śnegu nie było i każdy wjechał w tym to jedna wielka niewiadoma ale nawet jeśli będzie snieg to i tak swoją ośką wjadę :wink4: (choćbym miał kilka podejść robić) :decayed:

Opublikowano

jarko jutro uzupełni listę, ciekawe ile będzie jutro osób zapisanych :mysli:

Opublikowano

I ja bym pojechał tylko nie wiem jak pod tę górę bez Q podjadę :bag::wink4:

jak nie posjedziesz dostaniesz drożdźówkę i poszukasz noclegu parę kilometrów wcześniej :gwizdanie:

"w Poroninie też jest za***iście"[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________

Lista uaktualniona !!!

Statystyki 10.01.2012r.

1.Śląsk34

2.Małopolskie29

3.Mazowieckie26

4.Wielkopolska7

5.Łódź6

6.Lubelskie5

7.Podkarpackie 5

8.Podlaskie3

9.Pomorze2

10.Zach.-Pom.2

1.Dorośli119

2.Młodzież4

3.Dzieci7

4.Mężczyźni 68

5.Kobiety51

1.prezes1

2.admin0

3.moderator5

4.vip4

5.klubowicz 37

6.user18

7.os. tow.54

:beach:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________

Zobaczymy frekwencje slazaków/krakowiaczków na letnim , jak im wyskoczy 550km :gwizdanie:

jakiś problem :cool1:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________ja będę :)

Opublikowano

I ja bym pojechał tylko nie wiem jak pod tę górę bez Q podjadę :bag::wink4:

jak nie posjedziesz dostaniesz drożdźówkę i poszukasz noclegu parę kilometrów wcześniej :gwizdanie:

"w Poroninie też jest za***iście"[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________

Lista uaktualniona !!!

Statystyki 10.01.2012r.

1.Śląsk34

2.Małopolskie29

3.Mazowieckie26

4.Wielkopolska7

5.Łódź6

6.Lubelskie5

7.Podkarpackie 5

8.Podlaskie3

9.Pomorze2

10.Zach.-Pom.2

1.Dorośli119

2.Młodzież4

3.Dzieci7

4.Mężczyźni 68

5.Kobiety51

1.prezes1

2.admin0

3.moderator5

4.vip4

5.klubowicz 37

6.user18

7.os. tow.54

:beach:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________

Zobaczymy frekwencje slazaków/krakowiaczków na letnim , jak im wyskoczy 550km :gwizdanie:

jakiś problem :cool1:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________ja będę :)

ja tez sie na letni wybieram wiec ze śląska będą już dwie osoby :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, połowa miejsc będzie Nasza :naughty:

licze na ciebie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A ja na Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

juz mi sie morda cieszy na sama mysl , ze nie bedziesz organizatorem - co za tym idzie bede mógł Cie sponiewierać troszke bardziej niz 2 lata temu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:kox:

Opublikowano

Kurde panowie, żona a tym bardziej ja chętnie bym się z wami przejechał ale niestety nie będzie mnie w PL ;(

Wreszcie przetestowałbym Quattro :decayed:

Obiecuje, że za rok na pewno się tam zjawimy z żonka i naszym 8 miesięcznym dzieckiem :)

W przyszłym roku będzie podobny termin, jak tak to sobie urlop wcześniej zaklepie :wink4:

Opublikowano

ale stwarzacie :decayed: rok temu śnegu nie było i każdy wjechał w tym to jedna wielka niewiadoma ale nawet jeśli będzie snieg to i tak swoją ośką wjadę :wink4: (choćbym miał kilka podejść robić) :decayed:

Bede dosyc wczesna porą wiec moge zająć sie wciąganiem osiek pod lokal :naughty: :naughty: :naughty:

ja będę :)

ja tez sie na letni wybieram wiec ze śląska będą już dwie osoby :gwizdanie: :kox: :kox:

git :good:

Opublikowano

Bede dosyc wczesna porą wiec moge zająć sie wciąganiem osiek pod lokal

ale tylko Oplem Astra :kox:
Opublikowano

ale tylko Oplem Astra :kox:

no a jak ????? kuna wszystkich zawstydzi :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

ale tylko Oplem Astra :kox:

no a jak ????? kuna wszystkich zawstydzi :naughty: :naughty: :naughty::kox:

a karniesz mnie wokol osrodka :naughty:
Opublikowano

ale tylko Oplem Astra :kox:

no a jak ????? kuna wszystkich zawstydzi :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Się śmiejecie ale moją Bumę dwa razy astra tylko że II wyciągała z parkingu zeszłej zimy :kox:

Opublikowano

a karniesz mnie wokol osrodka :naughty:

a tam karniesz... dam ci kluczyki i sam se poupalasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a karniesz mnie wokol osrodka :naughty:

a tam karniesz... dam ci kluczyki i sam se poupalasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:dance: :drool:
Opublikowano

a karniesz mnie wokol osrodka :naughty:

a tam karniesz... dam ci kluczyki i sam se poupalasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kutfa ja nie jadę a tam taka okazja :wallbash: może też bym uświadczył ;(

Opublikowano

Lista uaktualniona !!!

Statystyki 10.01.2012r.

1.Śląsk34

2.Małopolskie29

3.Mazowieckie26

4.Wielkopolska7

5.Łódź6

6.Lubelskie5

7.Podkarpackie 5

8.Podlaskie3

9.Pomorze2

10.Zach.-Pom.2

1.Dorośli119

2.Młodzież4

3.Dzieci7

4.Mężczyźni 68

5.Kobiety51

1.prezes1

2.admin0

3.moderator5

4.vip4

5.klubowicz 37

6.user18

7.os. tow.54

Pany.. co tak słabo z Zachhodnio-Pomorskim? Tylko ja i os.tow? Co jest? :D

Opublikowano

War-Maz jak zwykle daje d.... :gwizdanie:

Opublikowano

War-Maz jak zwykle daje d.... :gwizdanie:

Na Kaletce nie dajemy d .... :wink4::decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.